Giriş Yap
|
BağlanBağlan
|
Kayıt Ol
|
Ana Sayfa
Tekirdağ : 21,8°C
21179 haber okuyabilirsiniz
274 oyun oynamayı bekliyor
6359 kayıtlı firma
1289 kitap inceleyebilirsiniz
1332 sinema bilgileri
428 fotoğraf albümü
1068 video izleyebilirsiniz
Çerkezköy’de Okul Yolları Elden Geçirilecek
Haberler / Tekirdağ
Çerkezköy İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu çevresinde inceleme yapan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, olumsuzlukları da yerinde tespit etti.
Çerkezköy’de Gece Yarısı Tombala Baskını
Haberler / Tekirdağ
Çerkezköy’de yasa dışı tombala oynattığı tespit edilen ve daha önce de pek çok kez yapılan operasyonlarda birçok kez suçüstü yapılan Öztrak Caddesi’ndeki mekan, Çerkezköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince mühürlendi.
Akay, Özel Çocukları Ziyaret Etti
Haberler / Tekirdağ
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı’nın başlamasının ardından ilk ziyareti Serkan-Müjgan Karagöz Özel Eğitim Uygulama Merkezi ile başladı.
Kubilay’ın Habersiz Denetimleri Sürüyor
Haberler / Tekirdağ
Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ın habersiz denetimleri sürüyor. Kubilay son olarak Tapu Müdürlüğü ve Vergi dairesine habersiz denetim gerçekleştirerek incelemelerde bulundu.
Yeni Park Büyük İlgi Görüyor
Haberler / Tekirdağ
30 Ağustos tarihinde Çerkezköy halkının kullanımına açılan Hükümet Konağı önünde bulunan park vatandaşlardan tarafından büyük ilgi görüyor.
Feribot Kazasında Rekor Tazminat
Haberler / Tekirdağ
Tekirdağ İdare mahkemesi, Ulaştırma Bakanlığı ve Denizcilik İşletmeleri’ni, Tekirdağ Limanı’ndan denize uçan otomobilde ölen 3 kişinin ailesine, 1 milyon 400 bin lira tazminat ödemeye mahkum etti.
Kuran Kursları 22 Eylül’de Başlıyor
Haberler / Tekirdağ
Çerkezköy Müftüsü Yusuf Tuna Çerkezköy İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen Yaz Kuran kurslarının tamamlandığını, 2014-2015 Eğitim Öğretim dönemi ihtiyaç odaklı Kuran Kurslarının ise 22 Eylül’de açılacağını kaydetti.
Kemikli, Çerkezköy’deki Görevine Başladı
Haberler / Tekirdağ
Çerkezköy Orman İşletme Şefi Ekrem Ferhatoğlu Vize Orman İşletme Müdürlüğü bünyesine atanırken, Ferhatoğlu’ndan boşalan Çerkezköy Orman İşletme Şefliği’ne ise Cemil Kemikli atandı.
Kapaklı’da Okuma-Yazma Seferberliği
Haberler / Tekirdağ
Kapaklı’da kısa bir süre önce oluşturulan Halk Eğitimi Merkezi, 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı kurslarını sürdürüyor.
Vekaletle Kurban Bedelleri Belirlendi
Haberler / Tekirdağ
Çerkezköy Müftülüğü yetkilileri, Diyanet İşleri Başkanlığı nezaretinde Türkiye Diyanet Vakfı ile işbirliğinde yapılan Vekalet yoluyla kurban kesimi hakkında açıklama yaptı.
Kubilay, Vergi ve Tapu Müdürlüğü’nü Denetledi
Haberler / Tekirdağ
Kamu kurumlarına yönelik habersiz denetimlerini sürdüren Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Tapu Müdürlüğü ve Vergi Dairesi’ni de denetledi.
Açıklanan Ayçiçeği Fiyatı Kötünün İyisi
Haberler / Tekirdağ
Saray Yağlı Tohumlar Satış Kooperatifi Başkanı Ahmet Yeni açıklanan Ayçiçeği ön alım fiyatlarını “Kötünün iyisi” olarak değerlendirdi.
Aslan Spor’dan Sezon Açılışı
Haberler / Tekirdağ
Tekirdağ Birinci Amatör Lig takımlarından Çorlu Aslan Spor 2014-2015 Süleyman SEBA futbol sezonu açılışını dualar eşliğinde kurban keserek yaptı.
2018’de Tekirdağ’da Denize Girilecek
Haberler / Tekirdağ
Hafriyatın kaldırılmasının ardından Süleymanpaşa arıtma tesisinin ihaleye çıkacağını söyleyen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albrayrak, “2018 yılı ile birlikte tesis tam anlamıyla devreye girecek ve temiz deniz hayaline kavuşacağız. Temiz bir denizimiz temiz bir sahilimiz olacak” dedi.
Bozkurtlar, 3 Dev Sanatçıyla Coştu
Haberler / Tekirdağ
Çerkezköy Ülkü Ocakları tarafından önceki gün 20.00-24.00 saatleri arasında Amfi Tiyatro’da düzenlenen Zafer Şöleni’ne ilgi yoğun oldu.
 
0 | 13733
En Çok Okunan Haberler
Tavsiye ettiklerimiz : Tekirdağ Haberleri
Elmas Grafik
Hükümet Cd. No: 90 Tekirdağ
Tel:
Fax:
reklam@ellidokuz.com
www.elmasgrafik.com
Elmas Grafik