Dolar Alış
:
5.4392
Dolar Satış
:
5.4490
Euro Alış
:
6.2032
Euro Satış
:
6.2143
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

İyi Günde de Kötü Günde de Yanınızdayız

Kapaklı belediye başkanı İrfan Mandalı çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kapaklı belediye başkanı İrfan Mandalı ilk önce Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi TESKİ müdürlüğü tarafından çöken su kuyusunun yerine yapılacak olan yeni su kuyusu çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan MANDALI daha sonra geçtiğimiz günlerde Pınarça mahallesinde vefat eden Hüseyin PEHLİVAN'nın ailesine başsağlığı ziyaretinde bulundu. Başkan Mandalı ziyarette yaptığı konuşmasında '' Acınızı paylaşıyorum, Allah rahmet eylesin mekânı cennet olsun. Hepimiz bir gün misafir olduğumuz bu fani dünyadan ebedi aleme göçüp gideceğiz. İyi günde kötü günde de her zaman beraber olmaya devam edeceğiz.'' dedi. 

VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ Başkan Mandalı mahalle kahvehanesinde de vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Mandalı konuşmasında '' Pınarça mahallemiz Kapaklımıza bağlandıktan sonra hemen hizmetlerimize başladık. Kilit taşı yol yapım çalışmalarımız ile bozulan sokaklarımızda çalışmalar yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. 

Mahallemize ilçemizden ulaşım sağlayan Faruk Ilgaz caddemizi de daha modern bir görünüme kavuşturarak daha konforlu ve güvenilir bir hale getirdik. Daha yapacak çok işimiz var el birliğiyle birlikte hareket ederek hizmetlerimize devam edeceğiz. '' dedi.
Kaynak : Murat Ürtekin