Dolar Alış
:
4.5781
Dolar Satış
:
4.5863
Euro Alış
:
5.4043
Euro Satış
:
5.4141
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Kapaklı’da Çim ve Yabani Ot Biçme Çalışmaları Devam Ediyor

Kapaklı Belediyesi, merkez ve kırsal mahallelerde yabani ot temizliği ve çim biçme çalışmalarını ilçenin dört bir yanında sürdürüyor.

Park ve bahçelerde, vatandaşların kullanımına açık alanlarda gerçekleştirilen yabani ot temizliği ve çim biçme çalışmaları ile yeşil alanlar ve kaldırımlar, daha estetik bir görünüme kavuşturuluyor.

Başkan Mandalı halkın sağlığı ve çevre düzenlenmesinin ön planda olduğunu, ilçenin her noktasında ekiplerin çalıştığını kaydetti. Şehrin her noktasında belediye ekiplerinin çevre düzenlemesini ön planda tuttuğunu ifade eden Belediye Başkanı İrfan Mandalı ;’’ Park , bahçe , kaldırımlar , okul bahçelerimiz , refüjler ve mesire alanlarında çim biçme ve yabani ot temizliklerini aralıksız sürdürüyoruz.

Belirlenen program dahilinde ekiplerimiz kentimizin çehresini değiştirecek çalışmalarını yaz ayları boyunca devam ettirerek, halkımıza daha estetik park, bahçe ve mesire alanları oluşturacak.

Ayrıca vatandaşlarımızın sağlığını korumak için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Bakımsız alanlarda vatandaşlarımıza zarar verebilecek haşereler daha kolay ürer. Halkımızın sağlığı ve çevre temizliğine özen gösteriyoruz’’dedi.

Kaynak : Murat Ürtekin