info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
6.7308
Dolar Satış
:
6.7429
Euro Alış
:
7.5439
Euro Satış
:
7.5575
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Olin Edirne Darius Washington u Renklerine Kattı

Beko Basketbol Takımlarından Olin Edirne’nin yeni sezon için kadrosuna dahil ettiği tecrübeli oyun kurucu Darius Washington sözleşmeyi imzaladı.

Edirne’ye gelerek Olin markasının üretildiği Edirne Yağ Sanayi ve Ticaret AŞ Tesisleri'nde Onursal Başkan M.Edip Ağaoğulları ile bir araya gelen Washington, 1 yıllık yeşil-sarı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Onursal başkan ve ana sponsor M.Edip Ağaoğulları, Darius Washington lige yakın tanıyan bir sporcu olduğunu belirterek, "İki sezon Türkiye liginde oynadı. Hocamız Cem Akdağ ile Galatasaray’da birlikte bulundular. Birbirlerini tanımaları takımımız için bir avantaj. İyi bir oyuncu olduğunu biliyordum bugün çok sıcak kanlı bir insan olduğunu da gördüm. Tecrübesi ve oyunuyla takımımıza yeni sezonda güç katacaktır. Tüm camiamıza hayırlı olsun" dedi. 
 
Sıcak ve sempatik tavırları ile dikkat çeken Darius Washington ise Önce Galatasaray’da sonra Türk Telekom’da oynadığını hatırlatarak, "Türkiye’yi seviyorum. Olin Edirne’nin sıkı bir taraftar topluluğu olduğunu biliyorum. Onların sevgisini kazanmak isterim. Tüm maçlarımızda salonu dolu görmek beni daha da coşturacak. Hep birlikte güzel bir sezon geçirmeyi arzuluyorum. Merhaba Edirne" diye konuştu.