info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
6.7573
Dolar Satış
:
6.7695
Euro Alış
:
7.6644
Euro Satış
:
7.6782
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Trakya’da Sağanak Yağış İstanbul’da Aşırı Sıcak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü`nden yapılan açıklamada öğle saatlerinden itibaren Trakya kesiminin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış görüleceği belirtildi. Sıcaklıkların kuzeybatı kesimlerde 2 ila 4 derece artacak. Diğer yerlerde önemli bir değişiklik beklenmiyor.

HAVA SICAKLIĞI: Kuzeybatı kesimlerde 2 ila 4 derece artacağı tahmin ediliyor, diğer yerlerde önemli bir değişiklik beklenmiyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

Güney Doğu Anadolu Bölgesinde yaşayan vatandaşları bu hafta kavurucu sıcaklar bekliyor. Yurdun batı ve kuzey bölgeleri ise salı gününüden itibaren yağışlı geçecek. Pazartesi günü yağışların son bulacağı Doğu Karadenizi hafta boyunca açık bir hava bekliyor. İç Anadolu Bölgesinde de hafta boyunca sıcaklıklar 30-32 derece civarında seyredecek ve hava açık olacak.

MARMARA Parçalı ve az bulutlu, batısının yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Trakya kesiminin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak

EGE Az bulutlu ve açık, öğle saatlerinde iç kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU Az bulutlu ve açık, öğle saatlerinde kuzey kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ Parçalı ve yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Sinop çevreleri ile Kastamonu’nun kıyı kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ Parçalı ve yer yer çok bulutlu, bölgenin kıyı kesimleri ile Artvin çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU Parçalı, kuzey ve doğusunun yer yer çok bulutlu, bölgenin kuzeydoğu kesimleri ile Van, Muş ve Bitlis çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU Az bulutlu ve açık, öğle saatlerinde bölgenin doğu kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

DENİZLERDE HAVA Batı Akdeniz’in batısında fırtınamsı rüzgar bekleniyor.