info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
8.2730
Dolar Satış
:
8.2879
Euro Alış
:
9.9879
Euro Satış
:
10.0059
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal’ın Kızları Lalin Göründü

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile kendisi gibi oyuncu olan eşi Sinem Kobal, altı aylık kızları Lalin`le Boğaz keyfi yaptı. Çiftin kızları, ilk kez objektiflere takıldı.

Beş yıl önce hayatlarını birleştiren Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun mutluluğu, geçtiğimiz ekim ayında dünyaya gelen kızları ile katlandı.

Babasının 'Annesine benziyor ama içinden de Kenan bakıyor' dediği; annesinin ise "Daha 5 buçuk aylık ama bence de bana benziyor" dediği Lalin bebek çok merak ediliyordu.

ÜNLÜ ÇİFT KURAL BOZDU 

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun altı aylık kızları Lalin, ilk kez Tarabya'da görüntülendi. Çift, havanın sıcak olması nedeniyle arkadaşlarının teknesiyle Boğaz keyfi yaptı. Tekneye doğru yürüyen ünlü çift, gazetecilerin sorularını yanıtlamadı.

ANNE-KIZ GÜVERTEDE 

Bir ara minik kızını alıp arkadaşına ait teknenin güvertesine çıkan 33 yaşındaki Kobal, Lalin'e hem martıları hem de denizi seyrettirdi.

Annesinin kucağında tüm sevimliliğiyle etrafı seyreden Lalin, güzel oyuncunun kopyası gibiydi.

Oyuncu çift, daha sonra arkadaşlarıyla üç saat boyunca sahilde dolaştı.

KENDİ DE PAYLAŞTI 

Kobal, akşam saatlerinde ise bu defa bebeğiyle çektirdiği kareyi sosyal medya hesabından paylaştı.

ÜNLÜ İSİMLER YORUM YAĞDIRDI 

Kısa sürede 533 binden fazla beğeni alan Kobal'ın paylaşımını gören Başak Dizer, Nur Fettahoğlu, Ebru Akel, Murat Dalkılıç, Fahriye Evcen, Yasemin Özilhan ve Özge Özpirinçci gibi birçok ünlü isim; gönderiye kalp ve nazar boncuğu emojileri koydu.