info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
31.2392
Dolar Satış
:
31.2955
Euro Alış
:
33.7797
Euro Satış
:
33.8406
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Ünlü Çift Fethiye`de!

Ünlü oyuncu Demet Evgar ve sevgilisi Levent Babataş, Fethiye`de objektiflere takıldı. Tatil yapan çifte, Gülcan Aslan, Uraz Kaygılaroğlu ve Kaan Yıldırım da eşlik etti. Sürpriz aşk, ortaya çıktı.

Demet Evgar, beraberliğini 2 sene önce duyurduğu sevgilisi Levent Babataş ile birlikte görüntülendi. Fethiye'deki bir kamp alanında tatil yapan çifte oyuncu Gülcan Aslan'ın yanı sıra Uraz Kaygılaroğlu ve şarkıcı Hadise'den geçtiğimiz günlerde ayrılan Kaan Yıldırım eşlik etti.

KAPÜŞONLA DOLAŞTI 

Demet Evgar, kamp alanındaki gözlerden uzak bir hamakta yattıktan sonra plaja indi. 36 derece olan havada erkek arkadaşının kalın sweat tişörtünü giyip, kapüşonunu kapatan Evgar plajda kısa süreli gezinti yaptı.

Geceden kalma eşyalarını toplarken birinin salıncakta sallandığını fark eden ünlü oyuncu, kısa bir süre tatilci kadını sallayarak arkadaşlarının yanına döndü.

Meslektaşı Melis İşiten’le boşandıktan sonra adı pek çok isimle aşk dedikodusuna karışan Uraz Kaygılaroğlu, son olarak oyuncu Berrak Tüzünataç ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Birlikte görüntülenen ikilinin ortak arkadaşları sayesinde tanıştığı ve çok mutlu olduğu konuşuluyordu. Ancak, ilişkilerinin ömrü çok kısa sürmüştü.

ÖPMEYE DOYAMADI 

Uraz Kaygılaroğlu aradığı aşkı oyuncu Gülcan Aslan'da buldu. Fethiye'de ki kamp tatilinde ilk kez objektiflerimize takılan ikili aşklarını gözler önüne serdi. Uraz Kaygılaroğlu sevgilisi Gülcan Aslan'ı öpmeye doyamadı. İskelede başlayan öpüşme denizde devam etti.

Ünlü çiftin yakınlaşması karşısında kahkahalar atan Demet Evgar Levent Babataş ikilisi de, denizde romantik anlar yaşadı.

Kaan Yıldırım, sevgilisi Hadise hakkında çıkan iddialardan sonra ilişkilerini noktalayıp, "3. bir şahısla ilişkim hakkında muhatap olmam söz konusu olamaz. Dostça ayrıldık" açıklaması yapmıştı.

BENEK'E KOŞTU 

Fethiye'de Uraz Kaygılaroğlu ve Demet Evgar'a eşlik eden Yıldırım oyuncu çiftlerin arasında tek başınaydı. Yeni ayrılmasına rağmen bir hayli moralli gözüken oyuncu, Benek çok havlayınca Kaan Yıldırım denizden erken çıkmak zorunda kaldı. Yıldırım, denizden çıkar çıkmaz köpeğinin yanına koştu.

Gülcan Aslan ile yeni bir aşka yelken açan Uraz Kaygılaroğlu arkadaşlarını fırçaladı. Uraz Kaygılaroğlu, denize iskeleden atlamak için kayaları kontrol eden Demet Evgar ve Kaan Yıldırım'a, "Arkadaşlar oradan atlanır mı? plajdan girin başınızı bir yere çarpılacaksınız. Ben oradan atlayacak kadar deli değilim" diyerek kızdı ve sevgilisi Gülcan Aslan'ın kolundan tutup kumsaldan denize soktu.