info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
Dolar Satış
:
Euro Alış
:
Euro Satış
:
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Hayrabolu Belediye Başkanı Dr. Osman İnan Özgürlüğümüzü Şehitlerimize Borçluyuz

Hayrabolu Belediye Başkanı Dr.Osman İnan Hayrabolu’nun Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 101.yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bugün özgürce Hayrabolu'nun kurtuluşunu kutlamalarını,yurdun özgürlüğü için hayatını feda eden şehitlere borçlu olduklarını ifade eden Başkan İnan,"14 Kasım, ilçemizin şanlı tarihinin en değerli günlerinden biri olarak kalplerimizde yer alıyor. Hayrabolu'nun düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıldönümünde, geçmişimizin kahramanlarına duyduğumuz derin minneti bir kez daha yürekten hissediyoruz. Bu özel günde, şehrimizin geçmişte gösterdiği fedakarlık ve cesareti anıyor, geleceğe dair umut ve kararlılığımızı yeniliyoruz. Atalarımızın mirası olan bu topraklarda, birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde yaşamak bizim en büyük şerefimizdir. Hayrabolu'nun özgürlüğü ve bağımsızlığı uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyorum.

Onların gösterdiği cesaret ve kararlılık, bizlere her zaman ilham kaynağı olacak.Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanı için milleti için, bayrağı için canlarını veren tüm şehitlerimizi rahmetle, minnetle yad ediyor, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.Bu kutlu gün vesilesiyle, tüm değerli hemşehrilerimize sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir gelecek diliyorum. Geleceğimizi, geçmişimizin ışığında birlikte inşa etmek üzere, durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bayramımız Kutlu Olsun" dedi.

Kaynak : Murat Ürtekin