info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.0060
Dolar Satış
:
32.0636
Euro Alış
:
34.6590
Euro Satış
:
34.7215
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Kapaklı Belediyesinden Yarı Yıl Tatiline Girecek Öğrencilere Muhteşem Organizasyon

Kapaklı Belediyesi, yarıyıl tatiline girecek öğrenciler için dopdolu bir etkinlik takvimi hazırladı.

22 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek yarıyıl etkinliklerinde öğrenciler atölye çalışmalarından sinema ve tiyatro gösterilerine kadar birçok etkinliğe ücretsiz katılma imkanı bulacak. Kapaklı Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü 2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk yarısını tamamlayan öğrenciler için birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinliklerden oluşan bir program hazırladı.

Makrome workshop, kurabiye atölyesi, tiyatro oyunları, sinema gösterimleri ve illüzyon şov gösterisi ile çocuklar dolu dolu bir yarıyıl tatili geçirecek.

MAKROME WORKSHOP

Yarıyıl etkinlikleri kapsamında 22-26 Ocak tarihleri arasında Emek Sepeti Üretim Atölyesi’nde 6,7 ve 8 yaş çocuklar için makrome workshop düzenlenecek. Çocuklarının etkinliğe katılmalarını isteyen ebeveynler https://www.kapakli.bel.tr/kapakli/formlar/basvuru-formlari adresinden online başvuru yapabilecek.

MİNİK ŞEFLER KURABİYE YAPACAK

Emek Sepeti Üretim Atölyesi’nde 22-26 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek kurabiye atölyesinde ise minik şefler birbirinden lezzetli kurabiyeler yapacak. Katılacak her çocuğun yanında bir merdane getirilmesinin istendiği atölyeye başvurular https://www.kapakli.bel.tr/kapakli/formlar/basvuru-formlari adresinden online olarak alınacak. Atölyeye 5,6,7,8 ve 9 yaşındaki çocuklar katılabilecek.

TİYATRO VE SİNEMA GÖSTERİMLERİ İLE YARIYIL EĞLENCELİ GEÇECEK

Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenecek yarıyıl etkinlikleri Atatürk Kültür Merkezi’nde tiyatro ve sinema gösterileri ile devam edecek. 4 yaş ve üzeri çocukların katılabileceği etkinlikler 29 Ocak pazartesi günü interaktif bilim tiyatrosu “Jules Verne İle Zamanda Yolculuk” ile başlayacak. 30 Ocak Salı günü “Buz Devri Büyük Çarpışma” çocuk sinemasının gösterimi ile devam edecek etkinlikler kapsamında 31 Ocak Çarşamba günü interaktif bilim tiyatrosu “Laboratuvar Sihirbazları”, 1 Şubat Perşembe günü ise çocuk sineması “Madagaskar 4” çocuklarla buluşacak.

ETKİNLİKLER ÜCRETSİZ VE BİLETLİ DÜZENLENECEK

Saat 14 ve 16 olmak üzere 2 seans halinde ücretsiz düzenlenecek tiyatro ve sinema gösterilerine katılmak isteyenler 444 80 59 Çağrı Merkezi’ni arayarak ücretsiz biletlerini alabilecek.

İLLÜZYON ŞOV

Yarıyıl tatili etkinlikleri 2 Şubat Cuma günü saat 14 ve 16 olmak üzere 2 seans halinde düzenlenecek Enver Ertaş’ın illüzyon gösterisi ile sona erecek.

Kaynak : Murat Ürtekin