info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.4579
Dolar Satış
:
32.5164
Euro Alış
:
34.7319
Euro Satış
:
34.7944
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Şarköy`de Plaj Voleybolu Rüzgarı Esti

Şarköy Belediyesi tarafından düzenlenen Plaj Voleybolu Turnuvası, spora gönül veren gençler ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

13-14 Ağustos tarihlerinde Liman Park yanındaki halk plajında düzenlenen turnuvada renkli görüntülerle, keyifli dakikalar yaşandı. Turnuva boyunca kıyasıya mücadele eden takımlar gösterdiği performansla kentte spor coşkusunu doya doya yaşattı.

SPOR ŞARKÖY’DE BİR BAŞKA GÜZEL

Yaz sporu etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen, plaj voleybolu turnuvası nefes kesen anlara sahne oldu. Şarköy Belediyesi tarafından düzenlenen 3x3 Plaj Voleybolu Turnuvası başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Vatandaşlardan tam not alan spor etkinliği, izleyiciyi eğlendirirken, kimi zaman da heyecanın doruklara çıktığı anlar yaşandı. Sporcuların kıyasıya mücadelesi sürerken, izleyicilerde bu heyecana ortak oldu. Turnuvanın final mücadelesi Yıkım Ekibi ve Mars takımları arasında gerçekleşti. Turnuva sonunda 1. olan Yıkım Ekibine ödülü Belediye Başkanı Sn. Alpay VAR tarafından takdim edildi. 2. olan Mars takımı ve 3. olan Kara Kanarya takımlarına ödülleri, Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Ogün KÜRÜMOĞLU ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sn. Mustafa HARMANKAYA tarafından takdim edildi. Ödül töreni sonrasında turnuva hakkında yorumda bulunan vatandaşlar; Şarköy’de gençler için etkinlik, eğlence ve spor adına birçok yeniliğe imzasını atan Şarköy Belediye Başkanı Alpay VAR’ a memnuniyetlerini dile getirip, hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.

BAŞKAN VAR’DAN GENÇLERE TAM DESTEK Kentimizde sportif faaliyetlerin çeşitlenmesi ve yaygın hale gelmesi için çalışmalarının sürekli devam ettiğini ifade eden Belediye Başkanı Alpay VAR, ‘’ Şarköy’ümüz birçok spor faaliyeti için uygun olanaklara sahip. Yeni hizmete sunduğumuz tesislerle vatandaşlarımızın özellikle de çocuklarımızın spor yapabilecekleri alanları genişletiyoruz. Bununla birlikte spor etkinlikleri de düzenleyerek vatandaşlarımızı sağlıklı yaşama yönlendiriyoruz. Bugün düzenlediğimiz 3x3 Plaj Voleybolu etkinliğiyle sporun heyecanını kentimizde yaşadık. Turnuvada emek sarf eden herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Ayrıca 2 gün boyunca turnuvada ter döken sporcu kardeşlerimi de ayrı ayrı kutluyorum. Sporda kazanmak olduğu gibi kaybetmekte vardır. Bu duygu ve düşüncelerle dostluk duygusunun pekiştiği nice müsabakalarda bir araya gelmek üzere herkesi selamlıyorum ‘’ dedi.

 

Kaynak : Murat Ürtekin