info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
19.0371
Dolar Satış
:
19.0714
Euro Alış
:
20.5055
Euro Satış
:
20.5424
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

7 metreden düştü

Çorlu da baz istasyonu sökme işinde çalışan bir işçi, elektrik akımına kapılması sonucu yaklaşık 7 metre yüksekliğindeki elektrik direğinden zemine düştü.

Yaralanmadığı gözlenen şahıs hastaneye kaldırıldı.
Edinilen bilgiye göre, Mandıracı Caddesi üzerindeki boş bir arsada bulunan baz istasyonunu sökme çalışmalarını yürüten işçilerden Hasan Atasever (46), istasyona elektrik bağlantısını kurmak için yaklaşık 7 metre yüksekliğindeki elektrik direğine çıktı. Direğin tepesinde çalışma yapan Atasever, bir anda elektrik akımına kapıldı. Akımdan kurtulan işçi bu kez de direğin tepesinde asılı kaldı. Hasan Atasever, arkadaşlarının korku dolu bakışları arasında direğin tepesinden yere düştü.
Etrafta toplanan vatandaşlar, Atasever e kendine gelmesi için yüzünü yıkayıp su içirmek istedi. Bunun üzerine olay yerindeki polis ekipleri vatandaşlara engel oldu. Şoka giren Atasever, durumunu soran arkadaşlarına iyi olduğunu söylemekle yetindi. Atasever, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Çorlu Devlet Hastanesi ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.