info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
13.4788
Dolar Satış
:
13.5031
Euro Alış
:
15.3940
Euro Satış
:
15.4217
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Ak Parti İl Başkanı Mestan Özcan, Çiftçilerimizin Her Daim Yanlarındayız

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Marmaraereğlisi İlçe Başkanı Muhammet Gökmen, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri; Marmaraereğlisi’nde birçok noktaya ziyaretler gerçekleştirdiler.

Heyet ilk olarak Hacı Rahman Ekşioğlu Camii'nin açılışına katıldı. Açılışın ardından bir açıklama yapan İl Başkanı Mestan Özcan “Güzel şehrimizde hayır işleyen herkesten Allah razı olsun! Ekşioğlu Ailesi tarafından Marmaraereğlisi'nde yaptırılan Hacı Rahman Ekşioğlu Camii'nin açılışını gerçekleştirdik. Rabbim hayırlarını kabul eylesin. İlçemize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Heyet daha sonra sırasıyla; Marmaraereğlisi Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol'u, İlçe Milli Eğitim Müdürü Eşref Hızlı'yı ve Cumhuriyet Savcısı Yusuf Şenel'i ziyaret ettiler. Günün sonunda Mustafa Yel, Mestan Özcan ve beraberindekiler, çiftçilerle bir araya gelerek, bir toplantı gerçekleştirdiler. Toplantının ardından bir açıklama yapan İl Başkanı Özcan: “Çiftçilerimize olan desteğimiz her daim devam edecek, her daim onların bütün talepleriyle yakından ilgileneceğiz. Bugün burada çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik, notlarımızı aldık.”Dedi

Kaynak : Murat Ürtekin