info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
20.6632
Dolar Satış
:
20.7005
Euro Alış
:
22.0582
Euro Satış
:
22.0979
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Albayrak ve Eşkinat Beceremedi, Cüneyt Yüksel Yaptı.

Tekirdağ Süleymanpaşa Salı pazarındaki Pazar kurulum düzeni, yıllardır hem trafik hem de alışveriş anlamında sorun yaratıyordu.

Başta toplu taşıma araçları ve fabrika servis şoförleri olmak üzere, güzergahlarındaki Salı pazarı neticesinde, kilitlenip kalıyor, trafik kaosu yaşanıyordu. Defalarca şikayetler ve müracaatlarla bu sorun hem ESKİ Süleymanpaşa belediye başkanı Ekrem Eşkinat hem de Tekirdağ Büyükşehir belediye başkanı Kadir Albayrak’a iletilmesine rağmen bir çözüm üretilmemişti. Sonunda toplu taşıma kooperatiflerinin ve fabrika servis şoförlerinin sesine kulak veren Süleymanpaşa belediye başkanı Cüneyt Yüksel, EKREM EŞKİNAT VE KADİR ALBAYRAK’A BELEDİYECİLİK DERSİ VERDİ ve Salı Pazarını daha uygun bir yere taşıdı.

ŞOFÖRLERİN CÜNEYT YÜKSEL’DEN BİR RİCASI DAHA VAR; “ SALI PAZARI KARŞISI YOLUNU MEYDANA KADAR PARKA KAPATIN

Her ne kadar Salı Pazarı taşınsa da,pazarın kurulduğu yer ile Hüseyin Pehlivan heykelinin bulunduğu meydana kadar araçların sağlı sollu araç park etmesinin trafiği halen engellediğini ve Kadir başkanın 5 defa açılışını yaptığı otoparkın da kullanım yönünden yetersiz ve uygun olmadığını söyleyen şoförler,ya araçların sağlı sollu park etmesinin yasaklanması ya da bölgeye bir otopark yapılmasının zaruriyetini dile getirirken, Cüneyt Başkanın bu konuda çözüm üreteceğinden şüphelerinin bulunmadığını,yaklaşan yerel seçimde Büyükşehir belediye başkanlığını garanti gördükleri Cüneyt Yüksel’in tüm Süleymanpaşa’da otopark sorununa son vereceğine inandıklarını ifade ettiler.

Bu konuda Cüneyt başkandan basın yoluyla umutlu bir cevap bekliyorlar.

Kaynak : Murat Ürtekin