info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
7.5096
Dolar Satış
:
7.5231
Euro Alış
:
8.9643
Euro Satış
:
8.9804
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Asyaport Yolu İçin 5 Milyon Tl

Süleymanpaşa Belediye Meclisi olağanüstü gündemi görüşmek üzere Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclis Toplantı salonunda toplandı.

Mecliste Başkan Eşkinat’a Asyaport bağlantı yolunun yapımı ile ilgili 5 milyon TL harcama yetkisi verildi.
 
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat Başkanlığı’nda gerçekleşen toplantıya Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da katılarak sürpriz yaparken Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Meclis üyelerine başarılar diledi.
 
Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantı 2015 – 2019 yıllarını kapsayan belediye stratejik plan çalışmalarının sunumu ile başladı.
Oybirliği ile stratejik plan kabul edilirken Başkan Eşkinat, “Stratejik planımızı hazırlayan ekibimizde aramızda. Bu konuda uzun süredir çalışma yürütüyorlar ve çalışmaları da devam edecek. Kendilerine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
Gündemin ikinci maddesinde Asyaport Liman A.Ş.’ye ait dilekçe değerlendirildi. Asyaport bağlantı yollarının yapılması için ilgili kurumlar ile protokol yapma yetkisi oy birliği ile Başkan Eşkinat’a verildi.
 
Gündemin diğer maddelerinin de meclisten oy birliği ile geçtiği olağanüstü toplantı sona ererken Süleymanpaşa Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısının 1 Ekim 2014 Çarşamba günü gerçekleştirileceği açıklandı.