info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.4551
Dolar Satış
:
32.5136
Euro Alış
:
34.6559
Euro Satış
:
34.7183
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Çerkezköyspor’dan Genç Başkan’a Ziyaret

Çerkezköyspor yönetimi 30 Mart yerel seçimlerinde Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy Belediye Başkanlığına seçilen Vahap Akay’ı ziyaret etti.

Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, Teknik Direktör Metin Aydemir, Kulüp Müdürü Ergün Uncuoğullarından , Caddeliler taraftar grubu lideri Alkan Kuru ve futbolcular Başkan Akay ile makamında bir araya geldi. Ziyarette konuşan Çerkezköyspor Başkanı Ahmet Korkmaz "Çerkezköy Belediye Başkanlığınız hem Çerkezköy halkı hem de Çerkezköyspor için hayırlısı olur. Çerkezköy halkı olarak sizlerden her zaman destek bekleriz. Öncelikli olarak tek arzumuz büyük potansiyele sahip Çerkezköy’e stadyum kazandırılmasıdır. Büyük ihtimal playoff maçlarına kaldık. 27 Nisan’da Velimeşe Belediyespor ile karşı karşıya geleceğiz. Sizi Pazar günü oynayacağımız Armutlu Belediyespor karşılaşmasında aramızda görmek isteriz" dedi. 
 
Ziyaretten ötürü Çerkezköyspor’a teşekkür eden Başkan Vahap Akay, Çerkezköyspor’un kalan maçlarını kazanmasını temenni ettiğini dile getirdi. Herkesin desteği ile birlikte Çerkezköyspor daha iyi noktalara geleceğini belirten Başkan Akay, "Umarım bu sezonu kazasız, belasız atlatırız. Gelecek sezondan itibaren takımı daha iyi noktalara getirmek gerekiyor. İnşallah el birliği ile bunların hepsini yapacağız. Çerkezköyspor’da ki eksiklikleri hep birlikte biliyoruz. Yeni sezona daha güçlü bir şekilde hazırlanmalıyız. İnsanlarımıza spor atmosferini yakından yaşatmalıyız. Çerkezköyspor adına akıllı ve planlı olarak çalışmalar yapmalıyız. Önümüzdeki günlerde oturup konuşur, bu konuyu da istişare ederiz. Olaylara geniş çerçevede bakmamız gerekiyor. Bu bilinçle hep birlikte hareket etmeliyiz'' diye konuştu. 
 
Stadyum projesinin arkasında olduklarını kaydeden Akay, "Seçim sürecinde bunu hep söyledik. Stadyum projesinin her zaman arkasındayız. Biz Çerkezköy’deki bu eksiği anlattık, onlarda Çerkezköy’deki bu eksiği gördüler. Artık bu çevrede bu stadın yapılması gerekiyor. Bizde hep birlikte stadyumu Çerkezköy’e kazandıracağız. Seçim süreci boyunca Çerkezköyspor ile ilgili söylediklerimizin arkasındayız. Öncelikle tabi Çerkezköyspor önce bu sezonu bitirsin ve bizler de telaşımızı bitirelim. Daha sonra oturup Çerkezköy adına, Çerkezköyspor adına neyi daha iyi yaparız bunları paylaşacağız. Ardından ise yeni sezona hep birlikte hareket ederek iyi bir şekilde hazırlanırız" dedi.