info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
27.2640
Dolar Satış
:
27.3131
Euro Alış
:
28.7853
Euro Satış
:
28.8372
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Karaağaç Osb İlk Toplantısını Yaptı

Ergene Havzası Koruma Eylem Planı çerçevesinde Tekirdağ’da kurulan 7 Islah OSB’den biri olan Karaağaç OSB ilk Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

Karaağaç OSB Yönetim Kurulu’nun ilk Toplantısı’na, Dursun Ali Tever’in yerine Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Süleyman Kozuva başkanlık etti. 
 
Toplantıya Karaağaç OSB Müdürü Recep Göçer, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dr. Özkan Yücel ile Yönetim Kurulu üyeleri Ercan Çorbacı, Mustafa Alpagut ve Ahmet Aşar katıldı. 
 
Toplantının ilk gündem maddesinde Karaağaç OSB’de faaliyet gösteren Ardıç Elektrik San. ve Tic. A.Ş.’nin galveniz kaplama talebi görüşüldü. Bahse konu talep ve eklerindeki iş akış şeması ve proses şeması Karaağaç OSB Yönetim Kurulu tarafından incelendikten sonra bir sonraki toplantıda tekrar görüşülmesine oy birliği ile karar verildi. Toplantının bir sonraki gündem maddesinde ise Karaağaç OSB müdürü Recep Göçer’e imza ve temsil yetkisi verilmesi konusu görüşüldü. Bölge Müdürü Recep Göçer’in 4562 sayılı OSB Kanunu’nun Uygulama Yönetmeliği madde 52, 3. Bendine göre temsil ve imzada yetkili kılınmasına oy birliği ile karar verildi. Ayrıca Recep Göçer’e noter onaylı imza sirküleri düzenlenmesi de oy birliği ile kabul edildi. 
 
"BİN 500 TL’YE KADAR SATIN ALMA YETKİSİ VERİLDİ"
 
Karaağaç OSB Yönetim Kurulu Toplantısı’nın üçüncü gündem maddesinde Bölge Müdürü Göçer’e bin 500 TL’ye kadar satın alma yetkisinin verilmesi konusu görüşüldü. Bölge Müdürü Recep Göçer’e bin 500 TL’ye kadar satın alma yetkisi verilmesi de oy birliği ile kabul edildi. Toplantının bir sonraki gündem maddesinde ise Bölge Müdürü Recep Göçer’e Halk Bankası hesaplarından para çekme yetkisi verilmesi konusu görüşüldü. Göçer’e Halk Bankası hesabından para çekme yetkisi verilmesine oy birliği ile karar verildi. 
 
PROTOKOL İMZALANDI 
 
Toplantının beşinci gündem maddesinde ise OSB kaşelerinin ve imza yetkisi olan yönetim kurulu üyelerine isim kaşesi yaptırılması konusu görüşüldü. Karaağaç OSB kaşelerin yapılması ve ayrıca imza yetkisi olan yönetim kurulu üyelerine ve Bölge Müdürü’ne isim kaşeleri yaptırılması oy birliği ile kabul edildi. Velimeşe OSB, Veliköy OSB, Karağaç OSB ve Yalıboyu OSB ile ortak arıtma tesisi protokolünün imzalandığı toplantıda Karaağaç OSB tarafından arıtma tesisi ve kolektör hattı işleri ile ilgili Karaağaç OSB’den temsilcisi olarak Ercan Çorbacı’nın atanmasına oy birliği ile karar verildi. Toplantının yedinci gündem maddesinde ise Euromis Kimya ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin 544 ada 1 parseldeki arsayı satın alma talebi görüşüldü. Euromis Kimya ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin, üretim faaliyetinin bölge için uygun bulunduğu belirtilen toplantıda şirkete alım-satım için Uygunluk Belgesi verilmesi de oy birliği ile karara bağlandı. Toplantının son gündem maddesinde ise Halk Bankası Kapaklı Şubesi’nden 3 bin TL tutarından kredi çıkarılması ve nakit ödemelerin buradan yapılması da oy birliği ile kabul edildi.