info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
20.8447
Dolar Satış
:
20.8822
Euro Alış
:
22.4433
Euro Satış
:
22.4837
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Murat Boz hayranlarıyla buluştu

Pop müziğin sevilen seslerinden Murat Boz, Tekirdağ daki Tekira alışveriş merkezinin düzenlediği imza gününde hayranları ile buluştu.

Yüzlerce hayranı fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışırken, Boz kollarına imza atmasını isteyen hayranları karşısında şaşkınlık yaşadı. Murat Boz un, Şans isimli albümü, geçtiğimiz aylarda DSM etiketi ile müzik marketlerde satışa sunuldu. Her yeni çalışmasında müzik sektöründeki yerini daha da sağlamlaştırıp, zirveye emin adımlarla ilerlemeyi hedefleyen Murat Boz, Tekirdağ da hayranları ile buluştu. Bir alışveriş merkezinin düzenlediği imza gününe katılan sanatçı Boz, özellikle bayan hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Platform üzerinde Şans isimli albümlerinin CD kapaklarını imzalayan Murat Boz un oldukça keyifli olduğu gözlendi.
Murat Boz u öpmek ve imza almak isteyen hayranları birbirleri ile yarıştı. Boz u yakından göremeyenler hayranları cep telefonları ile Boz u görüntülemeye çalıştı. CD kapakları ile yetinmeyen bazı Murat Boz hayranları ile ünlü sanatçıya kollarına imza atmasını istedi. Bu istek karşısında önce şaşıran Boz, daha sonra isteyen hayranlarının kollarına imza attı. Yaklaşık bir saat boyunca imza dağıtan Murat Boz un özürlü bir hayranının yanına giderek imza vermesi ve sohbet etmesi dikkat çekti.