info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
7.3877
Dolar Satış
:
7.4010
Euro Alış
:
8.9635
Euro Satış
:
8.9797
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor

Süleymanpaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yoğun yağışlar sonrası şehrin birçok yerinde yeniden yeşeren otların kesilmesi, çimlerin biçilmesi, çiçek ekimi ve budama işleri ile ilgili birçok çalışma gerçekleştirdi.

100. Yıl Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi üzerinde yer alan okul yapımı için boş bırakılan arazide türeyen yabani otları temizleyen Süleymanpaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yine 100. Yıl Mahallesi’nde sokak aralarında türeyen otlara müdahale etti.
 
100. Yıl Mahallesi’ndeki ana yol üzerindeki orta refrüj ve yol kenarlarında da çalışmalara devam eden Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, gül fidanlarında budama, yabani otları toplama, yeşil alana karışan çöpleri ayıklama hizmetlerini gerçekleştirdi.
 
100. Yıl Mahallesinde gerçekleşen çalışmaların yanı sıra Altınova Mahallesi’nde de çalışmalar yapan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Altınova Mahallesi’nde de Karayolları Parkı ve Altınova kavşağı civarındaki arazilerde yolun görünürlüğünü düşüren çim ve otları biçti.
 
Alkaya’daki çocuk parkında otların uzadığı ve kirlilik gözlendiği üzerine gelen şikayeti de değerlendiren ekipler çocuk parkı ve çevresinde temizlik çalışmalarına başladı.