info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
17.3478
Dolar Satış
:
17.3791
Euro Alış
:
18.2753
Euro Satış
:
18.3083
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Taekwondo Gösterisi Beğeni Topladı

Tekirdağ Polis Gücü Spor Kulübü Taekwondo takımının 2013 yılı 3. dönem kuşak sınavı ve kuşak takma töreni Namık Kemal Spor Salonu’nda yapıldı.

Kuşak takma töreni öncesi Polis Gücü taekwondocularının yapmış olduğu gösteri izleyicilerden büyük beğeni topladı. Gösterinin ardından düzenlenen kuşak takma töreninde bir üst kuşağa geçen sporculara kuşaklarını İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz taktı. Tekirdağ Polis Gücü Spor Kulübü’nün çok kısa zamanda büyük başarılar kazandığını kaydeden Yılmaz, kulübe olan desteğinin her zaman süreceğini belirtti. Yılmaz, başarılarından dolayı Polis Gücü Spor Kulübü Başkanı Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Bozkurt’u, kulüp yönetimini, kulüp taekvondo antrenörü koruma şube müdürlüğünde görevli polis memuru Murat Kandil’i ve taekvondo takımında bulunan tüm sporcuları tebrik etti.
 
Kuşak takma törenine İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, İl Emniyet Müdür Yardımcısı ve Polis Gücü Spor Kulübü Başkanı Hasan Bozkurt, Tekvando İl Temsilcisi Ertan Dinç, kulüp üyeleri, taekvondo takımında bulunan sporcuların aileleri ve misafirler katıldı.
 
Tören, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.