info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
7.3117
Dolar Satış
:
7.3248
Euro Alış
:
8.7855
Euro Satış
:
8.8013
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Vakıfbank’tan Malkara TSO’ya Ziyaret

Vakıfbank Bölge Müdürü Alaattin Şimşek ve Vakıfbank Malkara Şube Müdürü İlknur Ersoy, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin’i ziyaret etti.

Vakıfbank Bölge Müdürü Alaattin Şimşek ve Vakıfbank Malkara Şube Müdürü İlknur Ersoy, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin'i ziyaret etti.
 
Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilen ziyarete Vakıfbank Bölge Müdürü Alaattin Şimşek ve Vakıfbank Malkara Şube Müdürü İlknur Ersoy katılırken, katılımcıları Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ümran Bilgin, Genel Sekreter Sinan Beşer ve OSB Müdürü Taner Turna karşıladı.
Ziyarette, Vakıfbank’ın çalışmaları hakkında bilgiler veren Vakıfbank Bölge Müdürü Alaattin Şimşek, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri için Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği yaparak ortak çalışmalar yapabileceklerini bildirdi.
 
Alaattin Şimşek’e ve İlknur Ersoy’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, Malkara ’da 11 adet banka şubesi bulunduğunu ve bu rekabet ortamında farklı avantajlar yaratan bankaların ön plana çıkacağını belirterek bu bağlamda önemli olan üyelerin yararı olduğunu vurguladı. Bilgin, ayrıca Vakıfbank ile üyelerin istifadesine dönük çalışmalar yapılabileceğini dile getirdi.