info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.1421
Dolar Satış
:
32.2000
Euro Alış
:
34.8413
Euro Satış
:
34.9040
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Orion Avm de Resim Sergisi Açıldı

Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren resim kurslarında eğitim gören kursiyerlerin çalışmaları, Orion AVM de görücüye çıktı.

Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren resim kurslarında eğitim gören kursiyerlerin çalışmaları, Orion AVM'de görücüye çıktı.
 
Çorlu Belediye Başkan Yardımcıları Serhad Çatalkaya ve Kemaleddin Avcı, Orion AVM Genel Müdürü Meral Bostan, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Vildan Perçinoğlu ve Resim Öğretmeni Melek Kıyunat, resim kursiyerleri ve sanatseverlerin katıldığı açılış töreninin gerçekleştirilmesinin ardından stantlar toplu bir şekilde ziyaret edildi. Belediye kursiyerleri tarafından yapılan suluboya resimleri inceleyen Başkan Yardımcıları Serhad Çatalkaya ve Kemaleddin Avcı, resimleri yapan öğrencileri tebrik ederek onlarla sohbet ettiler.
 
Yaptıkları resimlerle Orion AVM'de düzenlenen sergiye katılmanın mutluluğunu yaşayan öğrenciler, Başkan Yardımcıları Serhad Çatalkaya ve Kemaleddin Avcı, Resim Öğretmeni Melek Kıyunat ve velileriyle hatıra fotoğrafı çektirdiler.