info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.4579
Dolar Satış
:
32.5164
Euro Alış
:
34.7319
Euro Satış
:
34.7944
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Türkiye Petrolleri Yeni Reklam Filmini Çerkezköy’de Çekti

Türkiye Petrolleri, son reklam filmini, Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde hizmete giren Türkiye Petrolleri Çerkezköy Bayisi Yurt Kesim Petrol’de çekti.

Türkiye Petrollerinin reklam filmi çekimi için Türkiye genelinde satış yapan 300 istasyon içinden Çerkezköy’deki istasyonu Yurt Kesim Petrolü seçtiğini belirten Yurt Kesim Petrol Sahiplerinden Rahmi Yılmaz, "Türkiye Petrolleri Türkiye genelinde 300 istasyonu arasından reklam filmi çekimi için en güzel istasyon olarak Yurt Kesim Petrol’ü seçti. Sahibi olduğumuz TP’nin Çerkezköy Bayisi olan Yurt Kesim Petrol’de reklam filminin çekilmesi bizleri çok mutlu etti. Türkiye Petrolleri’nin bayisi olmaktan da son derece memnunuz ve onur duyuyoruz" dedi. 
Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğü tarafından ulusal çapta yayımlanacak olan yeni reklam filminin ilk kez çekilmiş olması ve reklamın Çerkezköy’de çekilmiş olmasının kendilerini çok mutlu ettiğini kaydeden Yılmaz, "60 kişilik bir ekiple özverili ve titiz bir çalışmayla gerçekleşen Türkiye Petrolleri reklam filmi önceki gün ulusal televizyon kanallarında yayımlanmaya başladı. Reklam filminde tema ürünün ve şirketin yüzde yüz yerli akaryakıt şirketi olduğu vurgulanıyor. Atalarımız ne demiş? ‘Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı’ İşte bu reklamda da anlatılan yerli malı yurdun malı olduğudur. TP Çerkezköy Bayisi Yurt Kesim Petrol olarak bizler reklam filminin ilçemizde bizim istasyonda çekilmesinden son derece mutlu olduk" ifadelerini kaydetti.