info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.4579
Dolar Satış
:
32.5164
Euro Alış
:
34.7319
Euro Satış
:
34.7944
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Marmara Gazeteciler Federasyonu Başkanlığı Çorlu’nun

Marmara Gazeteciler Federasyonu`nun Edirne`de düzenlenen Başkanlar Kurulu toplantısı sonunda oy birliği ile alınan kararla federasyonun dönem başkanlığı Çorlu Gazeteciler Derneği`ne verildi.

Federasyonumuzu en iyi şekilde temsil edeceğiz

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu`na bağlı olan Marmara Gazeteciler Federasyonu Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Edirne, Kırklareli, Sakarya, Yalova illerinin yanı sıra Çorlu Gazeteciler Derneğinden oluşuyor. Geçtiğimiz 6 aylık süreçte Edirne Gazeteciler Cemiyeti tarafından yürütülen Marmara Gazeteciler Federasyon dönem başkanlığı alınan karar ile federasyonun tek ilçe derneği olan Çorlu Gazeteciler Derneği’ne verildi. Yeni görev sonrası duyduğu memnuniyeti ifade eden Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre; “Öncelikle görevi devraldığımız ve bizleri burada ağırlayan Edirne Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Sarılarlı`ya teşekkür ediyorum.

Çorlu Gazeteciler Derneği olarak federasyonumuzu oluşturan Marmara Bölgemizde ki illerin dernek ve cemiyet başkanlarına da ayrıca şükranlarımı sunuyorum. Görev yapacağımız bu 6 aylık süreçte Türkiye Gazeteciler Konfederasyonumuza bağlı olan Marmara Gazeteciler Federasyonumuzu en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bir ilçe derneği olarak ilimizi ve şehrimizi temsilen bu görevi almanın haklı gururunu yaşıyoruz. 2019 yılında planlayacağımız bir tarihte federasyonumuza bağlı dernek başkanlarımızı ilçemizde ağırlayacağız” dedi. Çorlu Belediyesi tarafından hazırlanan hediyeler takdim edildi

Başkan Silistre ayrıca; “Marmara Gazeteciler Federasyonu ve Çorlu Gazeteciler Derneği olarak gazetecilerin mesleki anlamda ki sorunlarına ağırlık vereceğiz. Federasyonumuzu oluşturan çok değerli başkanlarımla sürekli istişare halinde bulunarak etkin bir çalışma ortaya koyacağız. Özellikle Türkiye Gazeteciler Konfederasyonumuzun çok değerli başkanı Nuri Kolaylı tarafından toplantımızda ifade edilen her önüne gelenin gazeteci olarak piyasada olmasının mesleğimize vermiş olduğu sıkıntıları dile getirmek ve bölgemizde bu anlamda etkin çalışma ortaya koymak istiyoruz” dedi.

TGK Genel Başkanı Nuri Kolaylı ve diğer dernek başkanları Marmara Gazeteciler Federasyonu dönem Başkanlığı görevine getirilen Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre ve yönetim kurulunu tebrik etti. Edirne`de düzenlenen Başkanlar Kurulu toplantısı sonunda Çorlu Gazeteciler Derneğin tarafından Çorlu Belediyesi katkıları ile hazırlanan hediye paketleri diğer üye başkanlara takdim edildi.

Kaynak : Murat Ürtekin