info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.0060
Dolar Satış
:
32.0636
Euro Alış
:
34.6590
Euro Satış
:
34.7215
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Murat Ürtekin, Bıçak Sırtı
murat@ellidokuz.com

Muratlı Teski Müdürünün Hızına Yetişilmiyor

Kurulduğu günden bu güne kadar TESKİ gerek haber olarak gerekse köşe yazılarımda sürekli yer işgal etti.Tabi bu yazdıklarımda hep eleştiri vardı.Fakat  iyi işler de yapıldığını inkar edemeyiz.Sayın Halim Orta ile başlayan uyumlu çalışma TESKİ genel müdür  yardımcısı  Sayın  Feyzi Ünal ile devam etti.
 
Fakat şu sıralar en büyük payeyi hak eden kişi Muratlı TESKİ müdürü Sayın Okan Yeşilmen’dir.
 
TESKİ’NİN Muratlı şubesi kurulurken müdürlüğe kimsenin yanaşmadığı bir dönemde zor ve sancılı yapılanma sürecinde Sayın Yeşilmen adeta bir hizmet abidesi gibi canla başla çalıştı ve çalışmaya devam ediyor. Arızaya bizzat kendisi gidiyor gerektiğinde paçaları sıvayıp bizzat arızaya müdahale ediyor sorunlara anında müdahalede bulunuyor. Hatta kendisinin değil Fen işlerinin sorumluluğunda olmasına rağmen köy vasfını kaybetmiş mahallelerden gelen şikâyetlere üşenmeden giderek gerekli yerlerle irtibata geçiyor ve sorunu çözüyor.
 
Kısaca özetlemek gerekirse özlemini duyduğumuz hizmet kalitesini Muratlı halkına en iyi şekilde sunuyor.
 
Gelecekte Büyükşehir çapında TESKİ ne derecede hizmet anlamında başarılı olur bilinmez ama temennimiz Allah her ilçeye bir Okan Yeşilmen nasip etsin. Tebrikler müdürüm. Umarım çizginden asla ödün vermeden hizmete devam edersin.
 
TESKİ’YE NİCE OKAN YEŞİLMEN GİBİ BAŞARILI YÖNETİCİLERLE ÇALIŞMA TEMENNİSİYLE VATANDAŞI DÜŞÜNEN HALKI ÜZMEDEN HİZMET KALİTESİ SUNAN ÇALIŞMALAR DİLERİM. UMARIM ARTIK ELEŞTİREL DEĞİL ÖVÜCÜ HİZMETLERE DEVAM EDERLER.
 
SÜLEYMANPAŞA’NIN BİR TON SUYUN İKİ LİRASI TESKİ’YE 9.50 LİRASI BELEDİYEYE ÖDENEN FATURALAR YAŞANMAMASI İÇİN BELEDİYELERİN DE SUDAN YÜKSEK KATKI ALMAMASI DİLEĞİYLE.