info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.1556
Dolar Satış
:
32.2135
Euro Alış
:
34.9438
Euro Satış
:
35.0067
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Murat Ürtekin, Bıçak Sırtı
murat@ellidokuz.com

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Bu Halka Hesap Vereceksiniz

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Bu Halka Hesap Vereceksiniz

-O makama sizleri halk getirdi.
-O makamda sizleri halka hizmet edesiniz diye bulunduruyorlar 
-O makamda halkın sırtından para kazanın, halkın kazandığı üç kuruşu almak için çaba sarf edin diye sizleri bulundurmuyorlar. 
-Sizin insanlık anlayışınız bu mu? 
-Sizin hiç ALLAH KORKUNUZ YOK MU? 
-Hadi Allahtan korkunuz yok, sizi oraya getiren halkın 1-2 yıl sonra en sert bir şekilde sandıkta hesap soracağınızdan da mı korkunuz yok? 
-Siz kime hizmet ediyorsunuz? 
TEKPARK denen para avcısı kuruluşa mı? 
Her gördüğü yeri paraya dönüştüren TEKPARK’I bu Tekirdağ’ın başına sarmanın hesabını sandıkta vermeyeceğinizi mi sanıyorsunuz? 
-Siz nasıl sosyal demokratsınız, siz nasıl HALKÇISINI? 
-Sizden sosyal demokrat da halkçı da olmaz. Siz olsanız olsanız, para kazanmayı düşünmekten başka ideolojisi olmayan KAPİTALİST OLURSUNUZ.
-Tekirdağ - Muratlı arasına belediye otobüsü soktunuz. 
NE İÇİN?

-TEKPARK’IN YOLLARDAN PARA KAZANMASI ENGELLENDİĞİNDEN DOLAYI, PARA KAZANMASI İÇİN. 
-Önce Muratlı-Tekirdağ minibüslerine rakip olup normal belediye prosedüründe taşımacılık yaptınız. Sonra bu kooperatif insanlarını onbinlerce liralık yeni araç borcuna soktunuz ve belediye aracı aldırdınız. Yaşlı-engelli ücretsiz uygulaması yaptınız. 
-Fakat bunları yaptırırken,siz de boş durmadınız.Yolcu taşıma ücretlerini 4 lirayken 5 liraya çıkardınız.Ardından şimdi 5.50 lira yaptınız. 
-SİZ NASIL HALKÇISINIZ? -SİZ NASIL SOSYAL DEMOKRATSINIZ? 
-SİZ NASIL HİZMET BELEDİYECİSİNİZ? 
-YAZIKLAR OLSUN. 
AMA BEN NEDEN BÖYLE SÖYLÜYORUM Kİ? 

SİZİN TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİNİZ TEK HİZMET YAPAN BELEDİYE BAŞKANINA HAKARET EDİLİRKEN, ÖZÜR DİLEYİP TASDİK EDERSE, BUNUN KARŞILIĞINDA SÜREKLİ TELEVİZYONDA BOY GÖSTERİP REKLAM YAPARSA, NE BEKLİYORUM Kİ? 

Hadi bunları geçtik… Kadir ağabey, sen hacca gitmiş, kutsal topraklara yüz sürmüş inançlı birisin. Bu paragöz yöneticileri hala neden tutuyorsun? 
Senin bari ALLAH KORKUN OLMASI LAZIM. 
SANA BUNUN İÇİN Mİ OY VERDİK? 
HADİ HALKI BIRAK, ALLAH’A NASIL HESAP VERECEKSİN? 
ÇIKAR AMAÇLI HİZMET VEREN BELEDİYE Mİ OLUR? 

NE ZAMAN GENEL MERKEZİN BAZI ÜST DÜZEY VEKİL VE GENEL BAŞKAN YARDIMCILARININ TALİMATIYLA İŞE ALINAN, HİZMET YAPMADAN MAAŞ ALAN, EŞ-DOST KANALIYLA KADRO KURULAN ZİHNİYETTEN KURTULUP GERÇEKTEN 

MAKAMININ HAKKINI VEREN İNSANLARI HAK ETTİĞİ KOLTUĞA OTURTTURACAKSIN? 
BENİM SABRIMI ZORLAMAYIN, TEKRAR SİYASETE DÖNDÜRMEYİN. HİÇ KİMSE O KOLTUKLARDA BAKİ DEĞİLDİR. 
SADE VATANDAŞ OLUNCA, BU HALKIN YÜZÜNE NASIL BAKACAKSINIZ. ALIN BELEDİYE OTOBÜSLERİNİZİ, YANDAŞ PARTİLİLERİNİZE KÜLTÜR GEZİLERİNDE KULLANIN. SON SÖZ; MURATLI-ÇORLU ARASI HİZMET VEREN KOOPERATİF 

MİNİBÜSLERİ, “HENÜZ UKOME İLE ANLAŞMADIK” DİYEREK, ARAÇLARINDA ENGELLİ VE YAŞLI İBARESİ OLUP, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HALK OTOBÜSÜ YAZMASINA RAĞMEN, BU KESİMDEN PARA ALMAYA DEVAM EDİYOR VE AYNI TARİFEDEN YOLCU TAŞIYOR. 

EĞER BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TOPLU TAŞIMA OTOBÜSÜ YAZIP, ARAÇLARIN ÜZERİNDE ÜCRETSİZ GÖTÜRÜLMESİ İÇİN ENGELLİ VE YAŞLI RESMİ BULUNMASINA RAĞMEN, BU ARAÇLAR PARA ALMAYA DEVAM EDİYORSA, BU SUÇTUR. 

HEM İLGİLİ KOOPERATİF HEM DE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BUNUN BEDELİNİ ÖDER. SİZE BİR HAFTA MÜDDET. 

BUNUN DÜZELTİLDİĞİNE DAİR YAZI GELMEZSE, HEM BİMER HEM ULAŞTIRMA BAKANLIĞI HEM DE İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA ŞİKÂYET MAİLİ GÖNDERECEĞİM.