info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
31.2392
Dolar Satış
:
31.2955
Euro Alış
:
33.7797
Euro Satış
:
33.8406
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Murat Ürtekin, Bıçak Sırtı
murat@ellidokuz.com

Yukarısevindikli Vakıflar ve Tekirdağ Karıştıran Yolu Bahara Kaldı

Bununla ilgili haber merkezi olarak girişimlerimiz de netice vermeye başladı.

Değerli okuyucular; Bildiğiniz gibi, her ne kadar bazı haddini bilmezler sahiplense de, Muratlı’nın Tekirdağ-B.Karıştıran yolu ile köy yollarının yapımı ile ilgili mücadelemizi sizler çok iyi biliyorsunuz. Bu nedenle adım “asfalt Murat” a çıktı. Her ne kadar bu konuda bazı görevlerini yapmayanlar ve onların yardakçıları nedeniyle eleştiri alsak da, sizlerin sorunlarınızı çözmenin huzuru, haber merkezindeki arkadaşlarımı ve beni mutlu etmektedir. 

Yeşilsırt mahallesi, Müsellim-Balabanlı ve kısmen de olsa Kırkkepenekli yolu için yaptığımız mücadelenin semeresini almak bizleri mutlu etmekle birlikte, bildiğiniz gibi EN BÜYÜK YOL SORUNLARINI YAŞADIĞIMIZ YER, SÜLEYMANPAŞA-MURATLI-B.KARIŞTIRAN YOLUDUR. Ardından, Yukarısevindikli-Vakıflar yolu büyük tehlike arz etmektedir. 

Bununla ilgili haber merkezi olarak girişimlerimiz de netice vermeye başladı. 

-AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ MUSTAFA YEL; “SÜLEYMANPAŞA-MURATLI-B.KARIŞTIRAN YOLU YAZA BİTİRİLECEK” -TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR KÜLTÜR MÜDÜRÜ VE KADİR BAŞKANIN EN YAKIN YOL ARKADAŞI AHMET POYRAZ; “YUKARISEVİNDİKLİ-VAKIFLAR YOLUNUN DOLGU ÇALIŞMALARI PROGRAMA ALINDI, BAHARA KARAYOLLARI STANDARDINDA OLACAK” Ben kolay kolay kimseye güvenmem ama partisi, ideolojisi ne olursa olsun, hizmet olarak güvendiğim kişilerin her zaman yanındayım. 

1-Sayın Mustafa Yel dostumdur ve değerli bir bürokratken, şimdi milletvekili olarak Muratlı’ya hizmet edeceğinden kuşkum yoktur. Müjdeyi Muratlı’da verdi. Ulaştırma Bakanıyla görüşmüş, yaza duble asfaltımız olacak. Mustafa Yel dediyse yapar, sözü senettir. 
2-Yukarısevindikli-Vakıflar yolu için, Tekirdağ Büyükşehir belediye başkanı Sayın Kadir ağabeyim de söz verdi, onun da sözü senettir. O da yapar. Ondan da müjdeyi, Kültür daire başkanı Sayın Ahmet Poyraz verdi. İhale süreci bitmiş, itiraz süreci de bitmiş derken, kar yağdı. Bu yazıyı yazdığım günün ertesinde, bu yolda çukurlar için dolgu yapılacağını, havaların ısınmasıyla birlikte, aynı Muratlı-Aşağısevindikli yolu gibi Karayolları standardında yol yapılacağını söyledi. 

Gelelim bizim son sözümüze; Her ne kadar bu güvenceyi alsak da, bu yolların takipçisi olacağız. 

HAA, BİR DE SADECE MAKAMDA OTURUP HİÇ BİR ŞEY YAPMADAN EMEĞE SAHİP ÇIKANLAR, “TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ” DİYENLER VAR. ONLARA DA SON SÖZÜM, “ARAÇLARINIZIN İHALESİZ, SADECE İKİLİ ANLAŞMAYLA GEZİLER İÇİN ARAÇ TEMİN ETTİĞİNİZDE, ÖDENEN PARALARIN MİKTARI VE ANLAŞMALARIN NASIL YAPILDIĞINA DİKKAT EDİN. ÇÜNKÜ BEN DE BUNLARIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIM. BU YOLLARI SİZ DE KULLANACAKSINIZ. BİR İŞİ DE ALLAH RIZASI İÇİN SİZ YAPIN DA HAZIRA KONMAYIN. O ZAMAN TAKİPÇİSİ OLMA HAKKINI ELDE EDERSİNİZ. ONU DA YAPMAYI BECEREMİYORSANIZ, YAPANLARIN EMEĞİNE SAHİP ÇIKMAK YERİNE TEŞEKKÜR ETMEYİ ÖĞRENİN. HİZMET YAPILDIĞINDA EMEĞE SAYGILI OLMAK ERDEMDİR.