info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
6.8528
Dolar Satış
:
6.8652
Euro Alış
:
7.7600
Euro Satış
:
7.7740
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Kapaklı’da Mezarlık Çalışmaları

Tekirdağ’ın yeni kurulan Kapaklı ilçesinde, ilçe mezarlığının daha modern bir görünüme kavuşması adına yapılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Tek gayelerinin Kapaklı halkının refahını sağlamak olduğunu belirten Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Kapaklı halkı her şeyin en iyisine layıktır” diye konuştu.
 
Kapkalı’da belediye ekipleri ilçe mezarlığı içinde çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Mezarlık içerisine vatandaşların cenazalerde ve kabir ziyaretlerinde mevlit okutmaları ya da pilav dağıtımı gibi durumlarda daha rahat edebilmeleri amacıyla mezarlık içer,sine kamelyalar konulduğunu ifade eden Kapaklı Belediyesi yetkilileri, bundan sonraki süreçte de ilçe mezarlığının temizliği ve bakımının düzenli olarak yapılacağını kaydetti. 
 
Yaptıkları tüm çalışmaların Kapaklı halkının daha huzurlu ve dara refah bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirildiğini ifade eden Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Belediye olarak asli görevlerimiz olan altyapı ve yol çalışmalarında büyük bir ilerleme kaydettik. Eğitim, spor ve sosyokültürel anlamda da önemli projeleri hayata geçiriyoruz. Kapaklı halkı her şeyin en iyisine layıktır” ifadelerini kullandı.