info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
7.2996
Dolar Satış
:
7.3128
Euro Alış
:
8.5850
Euro Satış
:
8.6005
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Oktay Kaynarca’dan Seda Sayan’a Dekolte Uyarısı

Bodrum’da bir otelde konser veren Seda Sayan, Oktay Kaynarca ile düet yaptı. Kaynarca, Sayan`ın elbisesi hakkında da yorum yaptı.

Seda Sayan, programına sevilen parçalarından "Karagözlüm ölesim var" şarkısıyla başladı.

Sahne öncesinde rahatsızlandığını dile getiren Sayan, "Sizlerle buluşmadan önce sesim kısılmıştı. Sezen Aksu’yla konuştum bana Kebabiye bitkisini çiğnememi söyledi. Onun sayesinde karşınızdayım. Buradan 'Minik serçe'ye teşekkür ediyorum" dedi.

Konserinin ikinci yarısına hareketli şarkılarıyla hızlı bir giriş yapan başarılı sanatçı, bir ara sahneden inip kendisini dinlemeye gelen misafirlerinin masalarını dolaşarak sevenleriyle bayramlaştı.

Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan Seda Sayan, programının sonlarına doğru kendisini dinlemeye gelen yakın dostu Oktay Kaynarca’yı ikna ederek sahneye davet etti. 

Seyircilerin alkışları eşliğinde sahneye çıkan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, başarılı sanatçıyla birlikte "Beyaz giyme toz olur" türküsünü söyleyerek muhteşem bir düet yaptı.

Düetin ardından Kaynarca, "Üzerinde taş taşımak bu olsa gerek, ama biraz fazla dekolte var sanki" diyerek esprili bir şekilde Sayan’ı uyardı.