info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
7.3835
Dolar Satış
:
7.3968
Euro Alış
:
8.9550
Euro Satış
:
8.9711
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Ak Parti den Tekirdağ da 6 Bin Kişilik Dev İftar

Ak Parti İstanbul ve Tekirdağ il başkanlıkları tarafından Tekirdağ’da 6 bin kişinin katıldığı iftar programı düzenlendi.

Tekirdağ’da yapılacak olan geleneksel sokak iftarları programı öncesinde Tekirdağ AK Parti İl Başkanlığı’nda buluşan teşkilatlar toplam 7 guruba ayrılarak Tekirdağ’ın her mahallesine dağıldılar. Tekirdağ’ın çeşitli bölgelerine dağılan guruplar iftara kadar Tekirdağlı vatandaşları ve esnafları ziyaret ederek onların dertlerini dinledi.
 
Tekirdağ Sahil dolgu alanında hazırlanan 6 bin kişilik sofralar tıklım tıklım doldu. 6 Bin kişinin katıldığı sokak iftarına Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Kambur, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Emrah Tunca, AK Parti Tekirdağ ve İstanbul teşkilatları ve çok sayıda Tekirdağlı katıldı.
 
İftar programında konuşan AK Parti Tekirdağ Merkez İlçe Başkanı Av. Emrah Tunca “Bugün burada siz değerli Tekirdağlı hemşerilerimiz ile iftar yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Hepinizin ramazan ayının mübarek olmasını gönülden diler saygı ve sevgilerimi sunarım.” dedi.
AK Parti İl Başkanı Ahmet Kambur, “Ramazan ayının bu kıymetli günlerini yaklaşık olarak 1 haftadır beraber geçiriyoruz. Her gün orucumuzu bir başka ilçemizde siz kıymetli vatandaşlarımızla bozuyoruz. Bugün burada 6 bin kişi ile aynı sofrada oruç bozmanın mutluluğunu bizler ile paylaştığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Geleneksel hale gelen sokak iftarlarımızı gerçekleştirmeye Ramazan ayının sonuna kadar devam edeceğiz. Her gün farklı ilçede yapmış olduğumuz iftar programları çok verimli geçiyor. İftar programları öncesinde vatandaşlarımızı ve esnafımızı gezerek onları dinliyoruz ve sevinçlerini, üzüntülerini paylaşıyoruz. Tekrardan burada bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim.” dedi.
 
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı ile ortaklaşa düzenlenen geleneksel sokak iftarının ardından Sahil dolgu alanda kurulan sahnede Tekirdağlı vatandaşlara kültür şöleni yaşatılarak sokak iftarı programı son buldu.