info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
17.9366
Dolar Satış
:
17.9689
Euro Alış
:
18.4687
Euro Satış
:
18.5020
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

BJK den 110. Yıl Kutlamaları

Kulübümüzün 110. Kuruluş Yıldönümü kutlamaları BJK İnönü Stadı nda yapılıyor

Kulübümüzün 110. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle BJK İnönü Stadı’nda düzenlenen etkinliklerde Başkanımız Fikret Orman, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Onursal Başkanımız Süleyman Seba, Divan Kurulu Başkanımız Yalçın Karadeniz, Kongre Üyelerimiz, taraftarlarımız ve çok sayıda davetli yer aldı.
Kutlamalardan önce saygı duruşunda bulunuldu ve hep bir ağızdan İstiklal Marşımız okundu.
BJK İnönü Stadı’nda düzenlenen ve taraftarlarımızın büyük ilgi gösterdiği 110. yıl kutlamaları, saatler 19:03’ü gösterdiğinde havai fişek ve ışık gösterileriyle başladı.
Havai fişek ve ışık gösterilerinden sonra sırasıyla; Güreş, Boks, Masa Tenisi, Atletizm, Kürek, Jimnastik, Offshore, Kadın Voleybol, Tekerlekli Sandalye Basketbol, Hentbol, Basketbol Kadın ve Erkek Takımlarımız ile Futbol Takımımız sahaya çıktı ve taraftarlarımızı selamladı.
Sporcularımızın taraftarlarımızı selamlamasının ardından Başkanımız Fikret Orman ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, alkışlar eşliğinde sahneye geldi.
Taraftarlarımıza hitaben bir konuşma yapan Başkanımız Fikret Orman, şunları söyledi:
“Beşiktaş, Türkiye’nin en büyük ve öncü kulübüdür. Her şeyin ilkini yapmak Beşiktaş’a görev oldu. Bu görevi yerine getirmeye devam edeceğiz. Bu zor şartlar altında elini taşın altına koymaktan çekinmeyen yönetim kurulu üyelerime de sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. Siyah-Beyaz renklere gönül veren siz değerli taraftarlarımız oldukça nice 110 yıllar kutlamaya devam edeceğiz. Onursal Başkanımız Süleyman Seba’ya da bizleri bu mutlu ve özel günümüzde yalnız bırakmadığı için çok teşekkür ediyorum.”
Başkanımız Fikret Orman’ın konuşmasının ardından Onursal Başkanımız Süleyman Seba sevgi tezahüratları arasında taraftarlarımızı selamladı.
Kulübümüzün 110. Kuruluş Yıldönümü için hazırlanan pastayı Başkanımız Fikret Orman ve Onursal Başkanımız Süleyman Seba birlikte kestiler.
Beşiktaşlı sanatçılar; Gökhan Tepe, Birol Can, Hakan Altun ve Gökçe Beşiktaşımız için hazırladıkları şarkılarla bu muhteşem geceye renk kattı.
Süperstar Ajda Pekkan’ın sahne almasıyla BJK İnönü Stadı’nda coşku doruğa çıktı. Süperstar ve dansçı arkadaşları söyledikleri birbirinden güzel şarkılar ve yaptıkları muhteşem şovlarla taraftarlarımıza unutulmaz anlar yaşattı.