info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
15.8494
Dolar Satış
:
15.8780
Euro Alış
:
16.8698
Euro Satış
:
16.9002
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Deva Partisi Tekirdağ İl Başkanı H.Berk Çebi, İftarı Halk İçin Verdik

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte, birçok belediye, STK, kurum ve kuruluşlar iftar programı verirken, Deva Partisi belirli bir kesime değil, halka iftar veren ilk siyasi parti oldu.

DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı, Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesine bağlı Altınova mahallesinde bulunan sahilde devasa iftar gerçekleştirdi. Süleymanpaşa ilçesi Altınova Mahallesinde gerçekleştirilen İftar Programına, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin, Teşkilat İşleri Başkan Yardımcıları Mahmut Sami Topbaş, Ahmet Ergin, Merve Mollamehmetoğlu Keleş ve Sedat Kızılcıklı Edirne, Kırklareli İl Başkanları, Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar programı öncesinde, Altınova mahallesinde esnaf ziyareti gerçekleştiren heyet daha sonra semt pazarında, pazarcılar ve pazarda alışveriş yapan vatandaşlar ile bir araya geldi. YOĞUN İLGİ İLE KARŞILAŞTIK DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin; ‘’Tekirdağ teşkilatımızın bugün düzenlemiş olduğu etkinlik çerçevesinde, Tekirdağ’a geldik, gelişle beraber esnaflarımızı ziyaret ettik, Pazar ziyareti gerçekleştirdik. Pazar yerinde alışveriş yapan Tekirdağlılar ile sohbet gerçekleştirdik.

Gördüğümüz insanların çok yüksek oranı ile ilgisi ile karşılaştık. O açıdan ben Tekirdağ teşkilatımıza, hem Tekirdağlı hemşerilerimize teşekkür ediyorum.Bu akşamda geniş katılımlı bir iftar programındayız vatandaşlarımızın ilgisine teşekkür ediyoruz.’’ Dedi. VATANDAŞIMIZ KİMİN DEVA OLABİLECEĞİNİ BİLİYOR Konuyla ilgili açıklama yapan DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi; ‘’Altınova mahallemizde adımıza yakışır bir iftar programı gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum.

Bugün çok değerli misafirlerimiz vardı aramıza, DEVA Partimizin Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin ile esnaflarımızı dolaştık, Pazar yerini dolaştık ve vatandaşlarımız ile sohbet etme imkanı bulduk. Çok mutluyuz çünkü gördük ki vatandaşlarımız bu duruma kimin DEVA olacağını görüyor.

Bizlere yoğun ilgi gösteren tüm Tekirdağlı hemşerilerimize teşekkür ederim.’’ Dedi.

Kaynak : Murat Ürtekin