info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.5711
Dolar Satış
:
32.6298
Euro Alış
:
34.9290
Euro Satış
:
34.9919
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Üniversiteler Arası 2.Lig Voleybol Grup Müsabakaları 14-19 Aralık 2015 Programı

Üniversiteler Arası 2.Lig Voleybol Grup Müsabakaları 14-19 Aralık 2015 Programı

ÜNİVERSİTELER ARASI 2. LİG VOLEYBOL GRUP MÜSABAKALARI 14-19 Aralık 2015 – TEKİRDAĞ

GENEL PROGRAM

14.Arl.15 17:00  Teknik Toplantı – Kura Çekimi  N.K.Ü Uygulama Oteli AÇILIŞ PROGRAMI

15.Arl.15 10:00 Açılış Töreni

Protokol Konuşmaları N.K.Ü Spor Salonu 

TURNUVA PROGRAMI 

1. GÜN 

15.Arl.15 1. Maç 10:30 BAYAN NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu

15.Arl.15 2. Maç  12:00 BAYAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ABANT İ. BAYSAL ÜNİV. Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

15.Arl.15 3. Maç   13:30 ERKEK TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

15.Arl.15 4. Maç   15:00 ERKEK YALOVA ÜNİVERSİTESİ BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

15.Arl.15 5. Maç   16:30 ERKEK KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ ÇANAKKALE 18 MART ÜNİV. Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu

  

2. GÜN  

16.Arl.15 1. Maç 10:30 BAYAN YALOVA ÜNİVERSİTESİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

16.Arl.15 2. Maç 12:00 BAYAN ABANT İ. BAYSAL ÜNİV. NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

16.Arl.15 3. Maç 13:30 ERKEK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ YALOVA ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

16.Arl.15 4. Maç 15:00 ERKEK ÇANAKKALE 18 MART ÜNİV. TRAKYA ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

16.Arl.15 5. Maç 16:30 ERKEK BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu     

 

3. GÜN   

17.Arl.15 1. Maç 10:30 BAYAN KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ ABANT İ. BAYSAL ÜNİV. Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

17.Arl.15 2. Maç  12:00 BAYAN NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ YALOVA ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu

17.Arl.15 3. Maç  13:30 ERKEK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÇANAKKALE 18 MART ÜNİV. Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

17.Arl.15 4. Maç  15:00 ERKEK YALOVA ÜNİVERSİTESİ KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

17.Arl.15 5. Maç  16:30 ERKEK TRAKYA ÜNİVERSİTESİ BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu           

 

4. GÜN 

18.Arl.15 1. Maç  10:30 BAYAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu

18.Arl.15 2. Maç  12:00 BAYAN YALOVA ÜNİVERSİTESİ KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

18.Arl.15 3. Maç  13:30 ERKEK KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

18.Arl.15 4. Maç  15:00 ERKEK BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇANAKKALE 18 MART ÜNİV. Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

18.Arl.15 5. Maç  16:30 ERKEK YALOVA ÜNİVERSİTESİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu

                                                                                                                          

5. GÜN 

19.Arl.15  1. Maç   09:30 BAYAN ABANT İ. BAYSAL ÜNİV. YALOVA ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

19.Arl.15 2. Maç    11:00 BAYAN KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

19.Arl.15 12:20 BAYANLAR KUPA VE MADALYA TÖRENİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

19.Arl.15 3. Maç    12:30 ERKEK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

19.Arl.15 4. Maç    14:00 ERKEK TRAKYA ÜNİVERSİTESİ KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu 

19.Arl.15 5. Maç     15:30 ERKEK ÇANAKKALE 18 MART ÜNİV. YALOVA ÜNİVERSİTESİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu

19.Arl.15 17:00       ERKEKLER KUPA VE MADALYA TÖRENİ Namık Kemal Üniversitesi  Spor Salonu

                  

Kaynak : Murat Ürtekin