info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
7.3391
Dolar Satış
:
7.3524
Euro Alış
:
8.8679
Euro Satış
:
8.8839
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Chp Çorlu Gençlik Kolları Emniyet Müdürlüğü`ne Taziye Ziyaretinde Bulundu

İstanbul`da yaşanan hain terör saldırısının ardından tüm Türkiye yasa boğulurken, CHP Çorlu Gençlik Kolları, Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Aykut EFE`ye taziye ziyaretinde bulundu.

Teröristler tarafından gerçekleştirilen hain saldırının hemen ardından yaşanan acıları paylaşmak adına CHP Çorlu Gençlik Kolları Başkanı Anıl AKTAŞ ve beraberindeki gençlik kolları üyeleri, Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne taziyelerini iletmek için ziyarete gitti. Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Aykut EFE tarafından karşılanan gençler adına konuşan Başkan Aktaş; "Türk Polis Teşkilatımızın ve Milletimizin başı sağ olsun. Bu ülkede böyle kahraman evlatlarımız şehit olurken üzülmemek elde değil. Milletimiz sağduyu ve soğukkanlılıkla teröre prim vermeyecektir.

Onlar ölümlere, şehitlere alışmış bir toplum yaratmak istedikçe, biz inadına birliğimizden beraberliğimizden ödün vermeden teröre de, ölümlere de alışmayacağız. Bizi Ortadoğu toplumu haline getirip, bir bataklığın içine çekmek isteyenler amacına ulaşamayacaktır. Biz millet bilinci olan bir toplumuz. Milletimiz bu kara günleri de atlatacaktır. Şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Polis Teşkilatımıza ve milletimize başsağlığı diliyoruz. Terörü, onu destekleyenleri ve göz yumanları lanetliyoruz." dedi. Ziyaretlerinden dolayı gençlere teşekkür eden Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Aykut EFE; "Milletimiz bu kara günlerin üstesinden gelecektir. Yaşanan olaylar milletimizin birliğini daha da güçlendirmektedir. Çorlu halkının duyarlı tavrı, sizlerin buraya gelmeniz bizim için çok önemlidir. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum, milletimizin başı sağ olsun." dedi.

Kaynak : Murat Ürtekin