info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
19.0371
Dolar Satış
:
19.0714
Euro Alış
:
20.5055
Euro Satış
:
20.5424
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Kumbağ ve Ortacami Mahallelerinde Yol Çalışmaları Sürüyor

Muratlı-Tekirdağ şoförlerinin Ekrem Eşkinat’a ve Büyükşehir Belediye başkanı Kadir Albayrak’a defalarca söylediği halde, Şoförlerden Fikret Bayka’nın, “bu yol bir gün bizim ölümümüze neden olacak, yapıldığını göremeyeceğiz” dediği, kendisi bir trafik kazasına kurban giderek bu yolun yapıldığını göremediği Ortacami Mahallesinde yol çalışmaları Cüneyt Yüksel ve Fen İşleri müdürü Kenan Taşkın’ın girişimiyle başladı.

Süleymanpaşa Belediyesi, Kumbağ ve Eskicami-Ortacami Mahallesi’nde yol yapım çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Sil baştan yenilenen yollar asfaltla kaplanarak uzun yıllar sorunsuzca hizmet edebilir duruma getiriliyor. 

Kumbağ Mahallesi’nde ve Eskicami-Ortacami Mahallesi’nde hız kesmeden devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları, Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştiriliyor. 

KUMBAĞ’DA SOKAKLAR BİRER BİRER YENİLENİYOR 

Özellikle Kumbağ Mahallesi’nde asfalt çalışmalarına hız veren Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahalledeki sokakları birer birer yenileyerek mahalle sakinlerinin kullanımına sunuyor. 

Kumbağ Mahallesi’nde Sedir Yaprağı, Gülibrişim, Kaktüs ve Ağlayan Gelin Sokak asfaltla kaplanırken, aynı mahallede Namık Kemal Caddesi’nde kilit taş tamir çalışması gerçekleştirildi. 

ORTACAMİ SOKAKLARI ASFALTLA KAPLANIYOR 

Öte yandan, Eskicami-Ortacami Mahallesi’nde ise Alay, Sergen ve Sağlık Sokak’ta asfalt çalışması gerçekleştirilerek sokaklar yepyeni görünümlerine kavuşturuldu. 

Asfalt ve yol bakım-onarım çalışmalarının bozuk yol kalmayana kadar aralıksız devam edeceği belirtildi. 

 

Kaynak : Murat Ürtekin