info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
8.0567
Dolar Satış
:
8.0712
Euro Alış
:
9.6470
Euro Satış
:
9.6644
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Yegin Stk’ların Sıkıntılarını Dinledi

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde yerel seçimler çerçevesinde çalışmalarını sürdüren AK Parti Çerkezköy Belediye Başkan Aday Adayı Tuncay Yegin ilçede faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları’nı ziyaret etti.

Tuncay Yegin STK ziyaretlerine Esnaf ve Sanatkarlar Odası’yla başladı. Burada oda başkanı Ali Bozdağ tarafından karşılanan Tuncay Yegin, Çerkezköy esnafının sorunları ve istekleri üzerine Bozdağ ile fikir alışverişinde bulundu. Ziyarettten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ali Bozdağ, “Üzerimize düşen her türlü görevi yerine getirmeye hazırız” dedi ve yerel seçimler için Yegin’e başarılar diledi. 
 
"ODAMIZIN KAPISI SİZE HER ZAMAN AÇIK" 
 
Esnaf ve Sanatkârlar Odası’ndan ayrılan Tuncay Yegin’in bir sonraki durağı ise Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooparitifi oldu. Burada ise oda başkanı Muzaffer Yaztepe tarafından karşılanan Tuncay Yegin, Yaztepe’nin sorularını cevapladı. AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Tuncay Yegin, “Sivil Toplum Kuruluşlarına ziyaretlerde bulunuyoruz. Bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkür ederim” dedi. Oda Başkanı Muzaffer Yaztepe de AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Tuncay Yegin'nin ziyaretinden memnuniyetini dile getirerek “Odamızın kapısı size her zaman açıktır” dedi. 
 
"BİRLİKTE HİZMET ETMEK İSTİYORUZ"
 
AK Parti Çerkezköy Belediye Başkan Aday Adayı Tuncay Yegin, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooparitifi ziyaretinin ardından Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı ziyaret etti. Oda başkanı Yaşar Kuş ve oda yöneticileriyle bir araya gelerek odanın beklentilerini dinleyen Tuncay Yegin, “Seçildiğimiz takdirde Çerkezköy'ümüzdeki bütün STK’lar ile birlikte fikir alışverişi yaparak Çerkezköy’e hizmet edeceğiz” diye konuştu.
 
Ziyaretlerine Ziraat Odası Başkanı Hasan Toprak, Motorlu Taşıyıcılar Kooparatifi ve Akarsu Minibüs ve Otobüsçüler Kooparatifi ile devam eden Tuncay Yegin, “Sanayi bölgemizin yükünü taşıyan koopartifiniz bizim için hakikaten önemli bir yere sahiptir. Bugün daha iyi bir Çerkezköy için biraraya geldiğimiz siz STK temsilcileri ile göreve seçilmemiz halinde sürekli diyalog halinde olup fikirleriniz ve görüşlerinizden faydalanarak ilçeye birlikte hizmet etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.