info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.4049
Dolar Satış
:
32.4632
Euro Alış
:
34.4266
Euro Satış
:
34.4887
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Neymar - Benim Futbol Kahramanım
Yazar
Rob Green
Yayınevi
Dokuz Yayınları
Yayın Yılı
2024
Sayfa
144
Neymar, gerçek bir star! Çocukluğu yoksulluk içinde geçen bu yıldızın, en büyük hayali ailesini onurlandırıp maddi anlamda rahat bir yaşama kavuşmalarını sağlamaktı. Nitekim bu hayalini başardı da… Var olan yeteneklerini salon futbolu olarak bilinen futsal sporuyla daha da geliştirdi Neymar. Topla oynamayı çok sevmesi onu rakiplerinin gözünde her zaman bir hedef hâline getirdi. 

Böylece üzerindeki baskı daha da arttı ama o, mücadeleden asla kaçmadı. Futsal oynayarak başladığı serüvenini profesyonel futbolla devam ettirerek, farklı ülkelerde kupalar ve şampiyonluklar kazandı. Harika Santos ve Barca kariyerlerinin ardından Paris Saint-Germain’de yeteneklerini sergiledi. Şimdi ise farklı coğrafyalarda top koşturmaya devam ediyor. 

“Kazanmak için değil, mutlu olmak için oynuyorum,” diyor sambacı. Başarılarını düşününce, “kazanmak için” oynasaydı neler olurdu, tahmin etmek zor! 
BENİM FUTBOL KAHRAMANIM SERİSİ HEM EBEVEYNLER HEM DE ÇOCUKLARLA BÜYÜK GOLLER ATIYOR! 
Benim Futbol Kahramanım serisiyle, dünyaca ünlü futbolcuların büyük zaferlerle dolu başarı hikâyelerini çocuğunuzla beraber okuyacaksınız. 
En önemlisi, futbol kahramanının hayatının derinliklerine dalarken çocuğunuz, okuduğunu anlama becerilerini geliştirecek. 
Okuma becerisi kazandırmanın en iyi yolu, ona elinden bırakamayacağı kitaplar vermektir. 

(Tanıtım Bülteninden)