info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
27.3752
Dolar Satış
:
27.4245
Euro Alış
:
28.8083
Euro Satış
:
28.8602
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Üstün`e Titre
Yazar
Batuhan Nar
Yayınevi
Cinius
Yayın Yılı
2018
Sayfa
153
“Zaman ileri, insanlar ise geri gidiyor. Eğer bu gerçekten doğruysa zamandan da ileri olan beyinler ne yapacak? İki elini başının arasına alıp düşüncelerini tutmaya çalışan üstün yetenekli ve deha çaplı çocuklar toplumun en sancılı bireyleri... Çünkü onlar `ortalama aklı` hedef alan eğitim sisteminden ilerideler. Oysaki tüm toplumu ve belki de dünyayı düzeltecek olanlar da onlar. Batuhan Nar`ın bu eseri, `geri giden` düşüncelere yol verirken `ileri giden` zihinler için kapı aralıyor.” 
-Ömür KURT 
Hürriyet Gazetesi Aile-Çocuk Yazarı-

“Bu kitap; eğitimcilerin onları daha iyi tanımalarına, farklılıklarıyla yaşamda var olmalarını sağlayamaya ve yönlendirmelerine yardımcı olacaktır. Üstün yetenekli çocuğa sahip olan ebeveynlerin, çocuklarını daha iyi anlamalarına ve mutlu olmalarına yönelik, ailelere ve eğitimcilere rehberlik etmeye aday bir başucu kitabı…” 
-Müge ARDA 
Eğitim Programı Yapımcısı

“Sıra dışı sorunları çözmek için sıra dışı zihinler gerekir. Peki, toplum bu bireyleri nasıl fark eder, nasıl değerlendirir? Nar, eserinde bu önemli soruya, sade ve anlaşılır bir cevap arıyor." 
-Anooshirvan MİANDJİ 
Bilkent Üniversitesi Öğretim Görevlisi

“Dünyanın en büyük eğitim firmalarından birisi olarak inanıyoruz ki, her çocuğun içinde bir lider var. Özel yetenekli çocukların bir de, bunun üzerine bazı armağanları var. Bu çocukların dünyamızı daha farklı bir yer yapma kudretleri olduğuna inanıyorum. Bu tür rehber kitaplar hem ebeveynlere hem de öğretmenlere yol gösteriyor ve ışık tutuyor. Batuhan hocamın ellerine sağlık.”
-Selda BAĞLAN 
FranklinCovey - Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdürü

(Tanıtım Bülteninden)