info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.3271
Dolar Satış
:
32.3854
Euro Alış
:
34.4475
Euro Satış
:
34.5096
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Borsa Sihirbazları
Yazar
Jack D. Schwager
Çevirmen
Ali Perşembe
Yayınevi
Scala Yayıncılık
Yayın Yılı
2017
Sayfa
534
“Borsa Sihirbazları bugüne kadar Wall Street üzerine yazılan en büyüleyici kitaplardan biri. Bu ‘sihirbazlardan’ birkaçı benim de arkadaşım. Jack Schwager onların çalışma yöntemlerini çok iyi yakalamış.” 
-Martin W. Zweig, Ph. D., Editör - The Zweig Forecast- 

“İşe yarayacak bir yöntem geliştirmek oldukça zordur. Sonrasında ise yönteminizden faydalanmak için bir deneyime sahip olmanız gerekir. Fakat hepsinden zor olanı, yapılan analizi paraya çevirmektir. İnanmıyorsanız bir deneyin. Bu kişiler herşeye sahip: Bir yöntem, tüm dikkat dağıtıcı etkenler ve baskılara rağmen, her seferinde aynı kararlılıkla davranmalarını sağlayan inanç ve disiplin. Onlar Wall Street’in kahramanlarıdır ve Jack Schwager’ın kitabı bu karakterleri canlı bir şekilde hayatımıza taşıyor” 
-Robert R. Prechter, Jr. Editör - The Elliott Dalgaları Teorisyeni- Borsa Sihirbazları ’nda ropörtajları yayınlanan sıradışı isimlerden bazılar›: 

• 30.000 Dolarını 80 milyon Dolara çıkaran Michael Marcus! 
• Yirmi yıllık bir sürede, fonu ortalama yıllık % 30 gelir sağlayan Michael Steinhardt! 
• Bir et paketleme tesisindeki idari görevini cebinde 25.000 Dolar varken bırakıp, flimdi günde 2 milyar Dolar değerinde vadeli hazine bonosu alıp satan Tom Baldwin! 
• Fonları beş yıl üst üste üç haneli kazançlar kaydeden Poul Tudor Jones! 
• On altı yıl içinde inanılmaz bir şekilde % 250 binlik bir kazanç sağlayan Ed Seykota! 

(Tanıtım Bülteninden)