info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
19.0371
Dolar Satış
:
19.0714
Euro Alış
:
20.5055
Euro Satış
:
20.5424
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Gerçek Olamayacak Kadar Güzel
Yazar
Carola Lovering
Çevirmen
Onat Özyılmaz
Yayınevi
Yabancı
Yayın Yılı
2022
Sayfa
416
Skye Starling, hızlı bir flört sürecinin ardından sevgilisi Burke Michaels’tan evlenme teklifi aldığı için çok mutluydu. Her ne kadar dünya ayaklarının altına serili olsa da Skye, annesini kaybettiğinden beri hayatını felç eden OKB ile mücadele ediyordu ve özel hayatı da bundan fazlasıyla etkileniyordu. Oysa şimdi kusursuz bir adam onu istiyordu. 
Hem de sonsuza dek. 

Sadece ufak bir sorun vardı… Burke, olduğunu iddia ettiği kişi değildi. Terapistine yazdığı mektuplarda Burke, mutlu bir evliliği olduğunu ve Skye’ı kendi emelleri için kullandığını itiraf ediyordu. Hikâyenin diğer yüzündeyse hayalleri hayatına birkaç beden büyük gelen Heather duruyordu. 

Skye düğününü her şeyden habersiz organize ederken Burke’ün planı da giderek karışıyordu. İyiler kadar kötülerin de hayatlarını mahvedecek sırlar açığa çıkmak üzereydi ve ilmek ilmek dokunmuş intikam nihayet alınacaktı. 

“Sürprizlerle dolu bir aşk, açgözlülük, ihanet ve intikam hikâyesi.” 
—Michele Campbell 

“Bu fişek gibi roman, okurları aşk için neleri kabul edebileceklerini ve en mükemmel görünen yaşamların ardını sorgulamaya itecek. Kitap kulüpleri muhakkak okumalı.” 
—Booklist, starred review 

“Sürprizi bozmayayım ama son sayfaya kadar devam eden ters köşeler arasında tahminlerinizi sürekli değiştireceksiniz.” 
—The Skimm 

“Kendi karakterlerine taş çıkaracak manipülasyon ustalığıyla Carola Lovering, bir yandan çoklu anlatıcılarıyla jonglörlük yapıyor, bir yandan da psikolojik entrikalarla örülü hikâyesini katman katman açıyor.” 
—Kirkus, starred review 

“Baş döndürücü girift kurgusu ve çok sayıdaki ters köşesiyle psikolojik gerilim tutkunlarını kendine hayran bırakacak.” 
—Publishers Weekly 

“Tam da olayı çözdüğünüzü düşündüğünüz anda Lovering sizi bir kez daha şaşırtıyor.” 
—Betches 

“İkili zaman örgüsü ve üç ayrı perspektifle sunulan bu sıradışı psikolojik gerilim, hangi karaktere güvenip hangisini destekleyeceğinize bir türlü karar veremeyeceğiniz ters köşelerle dolu.” 
—BookRiot 

“İnsanı avucunun içine alan, iştah kabartıcı ve temposu kıvamında bir roman. Carola Lovering nasıl becerdiyse ikiyüzlülüğü seksi, hatta anlaşılır göstermeyi başarmış. Zorlu, baştan çıkarıcı bir yolculuğa hazır olun.” 
—Sara Shepard 

“Okurların kitabı elinden bırakmasına engel olan ters köşelerle dolu bu hikâye, tam da gece lambalarının icat edilme sebeplerinden biri.”
—Erica Katz 

“Ustaca ters köşelerle dolu bir kedi-fare oyunu. Son sayfaya kadar tahminde bulunmaya devam edeceksiniz.” 
—Liv Constantine

(Tanıtım Bülteninden)
İlgilinizi çekebilir...