info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.1556
Dolar Satış
:
32.2135
Euro Alış
:
34.9438
Euro Satış
:
35.0067
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Murat Ürtekin, Bıçak Sırtı
murat@ellidokuz.com

Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Milletvekili Gibi Çalışıyor

Ak parti Tekirdağ il Başkanı Cüneyt Yüksel`in ilçe ziyaretleri programı Saray`da devam ediyor.

Saray`da yapılan ziyaretler kapsamında İl başkanı Sn.Cüneyt Yüksel`e İl Başkan Yardımcıları Mithat Seda ,Sevilay Bozdoğan,Hakan Özgül,İl yönetim kurulu üyeleri Ercan Çorbacı,Murat Özaydın,Ümit Süthan,Saniye Tozar, Saray İlçe Başkanı Özkan Yaman ve ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler. 

İlk olarak Saray Teşkilat binasında Saray ilçe Teşkilatı ile bir araya gelen Yüksel ve heyeti, Saray İlçe Kaymakamı Alp Arslan`ı makamında ziyaret etti. Bu ziyaretin ardından Saray Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifini ve Başkan Mustafa Bilecen`i ziyaret eden Yüksel ve heyeti, Başkan Bilecen`den Saray bölgesindeki çiftçilerin genel durumları hakkında bilgiler aldı.Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik`in çiftçilere verdiği müjdelerle ilgili açıklamalarda bulundu. Ardından Saray`a bağlı mahalle ziyaretlerine başlayan Yüksel ve heyeti ilk olarak Küçük yoncalı ve Safaalan mahallelerini ziyaret ederek, mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya geldi.Dilek ve temennilerde bulunan kişileri tek tek dinleyen Yüksel çözüm noktasında yardımcı olmaya çalıştı.Sefaalan’da mantar toplayan işçilerle de görüşen Cüneyt Yüksel bölgeye özel mantar hakkında bilgiler aldı. 

Öğle yemeğinde bölgenin mahalle muhtarları ile bir araya gelen Cüneyt Yüksel öncelikle tüm muhtarların 19 Ekim Muhtarlar gününü kutlayarak sözlerine başladı ve mahallelerdeki istek ve talepler konusunda muhtarları dinledi. Yaptığı ziyaretlerde Sivil toplum kuruluşlarına da yer veren Cüneyt Yüksel ve heyeti başta Esnaf Kefalet odası olmak üzere, Tarım Kredi Kooperatifi ve Pancar Tarım kooperatifini de ziyaret ederek çalışmaları konusunda bilgiler aldı. 

SARAY YENİ DEVLET HASTANESİNE KAVUŞUYOR.... 
Saray İlçesinde yapımında sona gelinen yeni devlet hastanesinde incelemelerde bulunan Cüneyt Yüksel, Hastane odalarını, ameliyathane ve acil servislerini gezerek eksiklikler konusunda bilgi aldı. Eksikliklerin çok kısa bir süre içerisinde tamamlanacağını belirten Yüksel, hastanenin Ekim ayı içerisinde hizmete açılacağı müjdesini verdi. 

TARLADA YÜRÜYORUZ TARLADA... 
Hastane incelemesinin ardından teşkilat binasına geçmek için yola çıkan Cüneyt Yüksel Belediye yol çalışmaları sebebiyle kapanan ve tarla gibi olan yollardan teşkilat binasına gitmekte zorlandı. Aracını uzak bir noktada bırakıp yürüyerek zorluklarla parti binasına geldiği sırada yaptığı telefon görüşmesinde "Saray`ın ortasında tarlada yürüyoruz,heryer dize kadar çamur" diyerek Chp Belediye yönetimine göndermede bulundu. 

Parti binasında ilçe yönetim kurulu toplantısı ve Mahalle başkanları toplantısı gerçekleştiren Cüneyt Yüksel sabah erken saatlerde başladığı Saray ziyaretleri programına gece geç saatlerde son vererek Tekirdağ`a hareket etti.