info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
Dolar Satış
:
Euro Alış
:
Euro Satış
:
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Murat Ürtekin, Bıçak Sırtı
murat@ellidokuz.com

Firmalara ve Siyasilere, Belediyelere Sesleniyorum

Vahap Akay Kadar Olamadınız

Tekirdağ ve ilçelerinden birçok genci sokaklardan kurtarıp sağlıklı ve sporcu gençler yetiştirmek için mücadele eden değerli bir çalıştırıcı her türlü olumsuzluğa rağmen mücadelesine devam ediyor.Ama bölgemizde o kadar fabrika varken bunlar etrafa para saçarken bir yemek düzenlediklerinde onbinlerce lirayı bir yemeğe harcarken bir yemek parasına Tekirdağ’ı Avrupa’da Dünyada tanıtacak sporculara destek olmuyor.AMATÖR KULÜPLERE YAPTIĞINIZ YARDIMI VERGİDEN DÜŞTÜĞÜNÜZ HALDE NEDEN DESTEK OLMUYORSUNUZ? BİR ORGANİZASYON İÇİN KAYMAKAMLIK VEYA BELEDİYE İSTESE HEMEN BİNLERCE LİRA VERİRSİNİZ SPORA YOK. 
Sayın Ekrem Eşkinat Beyefendi 8 tane mermere dünyanın parasını sayarken artık emekli olmuş sanatçıları Süleymanpaşa’ya getirip bir sürü para harcarken yanı başındaki gencecik geleceğin şampiyonlarına destek olmuyor. Süleymanpaşa’ya araba sporu mu lazım yoksa şampiyon sporcu mu? Ata sporumuz güreşi bile festivalden kaldırmak istenen bir yerde ben neyin spor desteğini söylüyorum ki?
Bu durum tüm belediyeler için geçerlidir. 
Siyasiler şovunuz için binlerce lira harcıyorsunuz bu öğrencilere sahip çıkmıyorsunuz.
HELAL OLSUN VAHAP AKAY
Çerkezköy belediye başkanı Vahap Akay amaçsızlığa değil insana yatırım yapmanın karşılığını aldı. Kübra Kepenek isimli mini mini pırıl pırıl bir küçük kızımıza destek oldu Çerkezköy Taekvondo da bir Avrupa üçüncüsü çıkardı. Ayrıca bizzat Fransa’ya giderek maddi manevi her türlü desteği verdi. Bu kızımız ileride Çerkezköy’e dünya şampiyonluğunu getirdiğinde sadece Çerkezköy değil Tekirdağ olarak bir gurur yaşayacağız ama bu gençlere sahip çıkmayanlar ilk onlar tebrik edip payeyi kendilerine çıkaracaklar.
Şimdi elinizde imkansızlıklar yüzünden Avrupa şampiyonasına gidememiş onun yerine yendiği kişi giderek Avrupa üçüncüsü olmuş değerli bir antrenör var. Eğer maddi imkânı olup gidebilseydi Avrupa şampiyonu olurdu.
HALA GEÇ DEĞİL BU GENÇ TAEKVONDOCULARA DESTEK OLUN. SAĞA SOLA SAÇTIĞINIZ KADAR ÇOK PARA DEĞİL SADECE EKİPMAN VE YOL GİDERLERİ İSTİYORLAR.