info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.8106
Dolar Satış
:
32.8698
Euro Alış
:
35.5656
Euro Satış
:
35.6297
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Murat Ürtekin, Bıçak Sırtı
murat@ellidokuz.com

Muratlıya Müjde !

Yukarısevindikli - Vakıflar Yolunun Yapımı Başlıyor 
Beklenen müjde nihayet geldi. Uzun süredir gündeme getirdiğimiz Yukarısevindikli-Vakıflar yolu için nihayet karar alındı. Büyükşehir Belediye başkanı Kadir Albayrak nezdinde Ahmet Poyraz’ın verdiği bu müjde bu yolu kullanan tüm şoförleri memnun etti. İhalesi yapılan bu yolun itiraz süresi aşamasına geçildi ve bir hafta sonunda sorun çıkmazsa bu yol Karayolları standardında aynı Aşağısevindikli-Yukarısevindikli yolu gibi olacak.
Bu yolda çok kaza oldu. Çok araç hasar gördü. Çok can kaybı yaşadık. Umarım bu yaşananlar son bulur. Jandarmanın tespitine göre yıllar önce bir günde ortalama 2050 aracın geçtiği yoldan şimdi daha çok araç geçiyor. İnsan hayatının kutsallığı adına umarım kimsenin artık kılına zarar gelmez.
Görünen o ki biz boşuna yazmamışız. Görünen o ki Sayın Oktay Çolpan’ın bu görev için uygun olmadığını yazmakta da haklı çıktık. Görünen o ki yeni Fen işleri daire başkanı gerçekten de hizmet için göreve gelmiş. Bize böyle hizmet adamları lazımdır. İnşallah bizleri mahcup etmezler. İnşallah duyduklarım doğru değildir Sayın Çolpan danışman olarak çalışmıyordur. Eğer öyleyse Fen işlerinden yine hizmet beklemek hayal olur. Çünkü benimle yüz yüze görüşmek ve sorunları çözmek için istişarede bulunmak için araya siyasi aracılar sokarak haber yapmamı istemeyen birinin bulunduğu bir birimden hizmet beklemek hayal olur.
Yazılarıma duyarlılık göstererek çözüm üreten Sayın Kadir Albayrak Sayın Tamer Dodurga Sayın Ahmet Poyraz Büyükşehirde gösterdiğiniz çalışma ve gayretler için sizleri tebrik ederim.
UNUTULMAMALIDIR Kİ HER ŞEY TEKİRDAĞ İÇİN HER ŞEY İNSANLIK İÇİNDİR.
açıklama;iki ya da üç yer su akımı nedeniyle çökme  olduğundan derin çukur oluşmuş .o yerlere büz dşenip üzerine asfalt yapılması gereklidir.