info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.1421
Dolar Satış
:
32.2000
Euro Alış
:
34.8413
Euro Satış
:
34.9040
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

CHP Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Volkan Nallar; Köylü Tekrar Milletin Efendisi Olacak

CHP Süleymanpaşa Belediye Başkan adayı Volkan Nallar, mahalle olmuş köylere ziyaretlerini aralıksız sürdürürken,bu köylerden rekor oy alacağından emin olduğunu ifade ediyor.

Bu konuda iddialı olduğunubelirten Nallar; " Son 5 yıllık belediye yönetimindeki Ak partili belediye,186 parça köy arazisini maalesef sattı.Buna rağmen ne köylere hizmet geldi, ne de belediyenin borçları azaldı. Aksine belediye çok daha fazla borçlandı. Sizlere söz veriyorum, köylerdeki belediyeye ait arazilerimize dokunmayacağım satmayacağım. Köylerdeki arazilerimizi koruyacağım, köylerimizi kalkındırmak için çalışacağım “ Dedi .

CHP adayı Volkan Nallar ve ekibinin hazırladığı köy planlamaları, köy kooperatifleri, sözleşmeli tarım, yöresel ürün pazarları ve kırsal turizm gibi başlıklar içeren kırsal kalkınma projeleri ve ekibiyle en uzaktan en yakına tüm köyleri tek tek kapı kapı dolaşarak kendini tanıtması, projelerini anlatması köylerde oturan ve kırsal mahallelerde yaşayan çiftçi vatandaşların büyük beğenisini kazandı. CHP Belediye Meclis listesinde tarım ve hayvancılıkla uğraşan, çiftçi kökenli 6 aday bulunuyor. Birçok vatandaşın,“ Hepimiz köy kökenliyiz. Nihayet çiftçinin ve köylünün sesi belediye Meclisine taşınacak, köylerimize hizmet gelecek ” yorumunu yapıyor.

Volkan Nallar’ın bu seçimde köylerden rekor oy alacağı köy kahvelerinde sıkça konuşuluyor.

Kaynak : Murat Ürtekin