info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
8.2694
Dolar Satış
:
8.2843
Euro Alış
:
9.9576
Euro Satış
:
9.9755
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Bağcılık Araştırma Enstitüsü Ürünleri Rumeli İskelesi’nde Halka Sunulacak

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Türkiye’de alanındaki iki enstitüden biri olan Tekirdağ Bağcılık Araştırma Enstitüsü’nü ziyaret ederek göreve yeni atanan Müdür Mehmet Ali Kiracı’ya yeni görevinde başarılar diledi. Yüksel, ziyaret sonrası bir de müjde paylaştı.

YENİ MÜDÜR KİRACI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

Göreve yeni atanan Kurum Müdürü Mehmet Ali Kiracı’yı tebrik ederek yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Yüksel, belediye ve enstitünün işbirliği ile gerçekleştirilebilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. 

BAŞKAN YÜKSEL’DEN MÜJDE 

Ziyaret sonrası Süleymanpaşalılara bir de müjde veren Yüksel, Tekirdağ Bağcılık Araştırma Enstitüsü’nde yetişen ve üretilen ürünlerin Rumeli İskelesi girişinde satışına başlanacağını söyledi. Buna göre; tamamen bilimsel ve doğal yöntemlerle üretilen organik ürünler, Cuma, Cumartesi ve Pazar akşamları Rumeli İskelesi’nde tanıtılarak, dileyen vatandaşlara satılacak. 

YÜKSEL: “HAFTANIN ÜÇ GÜNÜ VATANDAŞLARIMIZA ULAŞTIRILACAK” 

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Tekirdağ Bağcılık Araştırma Enstitüsü Müdürümüz Sn. Mehmet Ali Kiracı’ya yeni atandığı görevinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Kendisiyle yaptığımız görüşmede belediye ve enstitü olarak ne gibi ortak projeler geliştirebileceğimizi konuştuk. Bu istişare sonucunda, güzel bir projeyi hayata geçirmeyi kararlaştırdık. Tekirdağ Bağcılık Araştırma Enstitüsü’nün organik, doğal ve sağlıklı ürünleri; tarladan halkımıza doğrudan ulaştırılacak. Süleymanpaşa Belediyemiz, Tekirdağ Bağcılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü işbirliğinde, eşsiz lezzete sahip ürünler, haftanın üç günü Rumeli İskelemizin girişinde vatandaşlarımıza ulaştırılacak. Şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun,” diye konuştu. 

 

Kaynak : Murat Ürtekin