info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
27.3752
Dolar Satış
:
27.4245
Euro Alış
:
28.8083
Euro Satış
:
28.8602
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...

Tekirdağ CHP den Açıklama!

Tekirdağ Cumhuriyet Halk partisinden yapılan yazılı açıklamada;Bazı yayın organlarında yer alan haberlere göre, partimizden bir süre önce istifa eden Ahmet AVCI eski bir yönetici olup yerel seçimlerde Belediye Meclis üyeliği için baş vurmuştur.

Ancak listelere giremeyince istifa etmiştir.Partimizin hukuki yapılanmasında, başkan yardımcılığı yoktur. Adı geçen kişi sadece eski yöneticiydi .Listeye giremeyince istifa edip ideolojik olarak çok farklı bir partiye giren bu kişi hakkında asıl değerlendirmeyi kamu oyu yapacaktır. Sayın Hüseyin BEŞKO yönetici olmayıp, yedek üyedir.
2-Basın yayın organlarında, sayın Osman Tabak?a CHP?nin adaylık önerisi yaptığı ileri sürülmektedir. Böyle bir olay kesinlikle yoktur.Sayın Tabak saygı duyulan bir adaydır.Ancak partimizle hiçbir ilgisi yoktur.
3-Sayın belediye başkanı Ahmet Aygün?e son yapılan basın toplantısında bazı sorular sorulmuş, cevap istenmiştir. Bu konuda halen cevap verilmemiştir. Cevap verme keyfiyeti sayın başkandadır. Verilecek cevaplara göre gereken yapılacaktır.Denildi..