info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
19.1532
Dolar Satış
:
19.1878
Euro Alış
:
20.8450
Euro Satış
:
20.8825
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Ters Köşe-Shaw İtirafları 1
Yazar
Michelle Hodkin
Çevirmen
Michelle Hodkin
Yayınevi
Pegasus
Yayın Yılı
2018
Sayfa
376
Herkes Noah Shaw’un dünyayı avucunun içine aldığını sanıyordu. 
Yanılıyorlardı. 
Mara Dyer sırlarını ve geleceğini emanet ettiği tek kişiydi. Hata yapıyordu. İkisi de sırlarının ortaya çıkmasının ayrılmalarına sebep olacağından korkuyordu. Korkmakta haklıydılar. The New York Times çoksatanı Mara Dyer serisinin devamı niteliğindeki Shaw İtirafları’nın ilk kitabında eski iplikler pazara çıkarken verilen sözlerin ölümcül olabileceği gözler önüne seriliyor. Ters Köşe mutlu sondan sonra yaşananları anlatıyor... 

“Hodkin, Mara Dyer’ın karanlık ve ürpertici dünyasına etkileyici bir dönüş yapıyor.”
-Booklist Online - 

Birini sevdiğinizde ona itimat ettiğinizi söylemiş olursunuz. Ona kalbinizi verir ve koruyacağına, güvende tutacağına inanırsınız. 
Bir sır saklamaksa o kalbi havaya atıp oyun oynar gibi yakalamaya çalışmaktır. Oysa esas oyuncak ettiğiniz, başka bir insanın sevgisi, başka bir insanın mutluluğu olur. Ben her zaman, insanların bunu nasıl yaptığını merak ettim. Dürüstlüğe benden daha uzak birini bulamazdınız. Hatta olağanüstü bir yalancıydım ama gelişigüzel havaya atılan şey sizin kalbiniz olunca, her şey tuhaf şekilde farklı görünmeye başlıyordu. 

Hayatım boyunca, Seni ne mutlu ediyorsa onu yap, cümlesini duydum. Ama ya hiçbir şey sizi mutlu etmiyorsa o zaman ne yapardınız? Hakkımdaki esas gerçek buydu işte: Mara beni mutlu ediyordu. Mara sorunu. Bunu dile getirmemeliydim ama gerçek buydu. Bunu düşünmemeliydim ama düşünüyordum. 

“Mara Dyer üçlemesinin heyecanı kaldığı yerden devam ediyor.”
-School Library Journal - 

“Mara Dyer serisinin hayranlarını heyecana boğacak bir kitap. Okurlar Noah’nın macerasının devamını sabırsızlıkla bekleyecekler.”
-Kirkus Reviews -