info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
27.3752
Dolar Satış
:
27.4245
Euro Alış
:
28.8083
Euro Satış
:
28.8602
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Yüz Bin Kere Hayır
Yazar
Bekir Öztürk
Yayınevi
Altaylı
Yayın Yılı
2017
Sayfa
272
Bahçeli’nin Başkanlık Sistemi görüşleri: 

10 Aralık 2012: Federasyon özlemi çekenler, siyasal Kürtçülükten medet umanlar, başkanlık rüyası görenler ve üniter yapımızı bozmayı düşünenler aynanın karşısında kendilerini bir kez daha kontrolden geçirmelidir. 
12 Şubat 2013: Başbakan Erdoğan başkan olabilmek, tek adam olarak hanedanlığını kurabilmek için Türkiye’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü satışa çıkarmıştır. 
07 Mayıs 2013: Pazarlık edilen Türk milletidir. Pazarlık edilen Türk vatanıdır. Pazarlık edilen başkanlık sistemiyle birlikte özerklik, federasyon ve konfederasyondur. 
25 Haziran 2013: Gidişat engellenmezse, Türkiye hızla parti devletine doğru ilerleyecek, başkanlık kılıfıyla otoriter bir yapı inşa edilecek, üniter yapı dağılarak federasyona sapacak, devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğü imha olacaktır. Tehlike bu kadar yakın ve görünürdür. 
26 Nisan 2015: Recep Tayyip Erdoğan, aslında Türk tipi değil “Tayyip tipi” başkanlık hayalleri kurmaktadır. Başkanlık, federasyon demektir. Bu da Türkiye’yi bölünmeye götürecektir. 
8 Mayıs 2015: PKK’nın desteğiyle başkanlık amacı güden Erdoğan; gün yüzü göremeyecek, heves ettiği bölünme anayasası elinde patlayacak. 
9 Mayıs 2015: Beştepe hanedanı ve AKP yönetimi, aile boyu rüşvet ve yolsuzluk çamuruna batmıştır. 
17-25 Aralık yolsuzluk dosyalarının bir daha açılmamak üzere kapatılması ve bu rüşvet, hırsızlık ve yolsuzluk çarkının döndürülebilmesi, Tayyip Erdoğan’ın bütün yetkileri elinde toplayarak diktatörlüğünü ilan etmesine bağlıdır. 
12 Haziran 2016 Bizim Saray’la anlaştığımız namertçe söylendi. İlk aşamada partili cumhurbaşkanlığına evet dediğimiz, başkanlık sistemine sıcak baktığımız soysuzca iddia edildi. Yeni anayasaya boyun eğdiğim fısıltıdan öte yüksek sesle ifade edildi. Bu alçak sözleri dolaştıranlarda yüz olmadığı için özür dilemediler. 
Erdoğan’dan Ülkücülere, Türk Milliyetçilerine Hakaretler: 
Bunlar milliyetçi değil ırkçı... 
Bunlar Fatiha’yı okumayı bilmez... 
Bunlar kandan beslenen vampirler... 
Kimse bizim karşımıza Türklükle’de çıkmasın, biz her türlü milliyetçiliği ayaklarımızın altına alıyoruz... 
Irkçılık yaptınız, şeytani olan anlayışa hizmet ettiniz... 
Devlet Bahçeli’den Erdoğan’a Hakaretler... “(...) 
Namert alçak ve şerefsiz olduğunu haykırmıştım.”
“Senin yaptıklarına ancak İblis teşebbüs edecektir.” 
“Alçaksın ve şerefsizsin” 
 
(Tanıtım Bülteninden)