info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
Dolar Satış
:
Euro Alış
:
Euro Satış
:
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
..It`s Too Late To Stop Now...Volume I
Sanatçı
Van Morrison
Yapım
2016
31 Ağustos 1945 doğumlu, Grammy Ödülü ve İngiliz Şövalyelik Nişanı sahibi, şarkıcı, yazar, şair, müzisyen ve şarkı yazarı Morrison, 1950`lerin sonundan beri profesyonel olarak müzikle ilgilenmektedir. Gitar, mızıka, klavye, davul ve saksafonun içinde bulunduğu pek çok enstrümanı çalabilir. Sesindeki karakteristik hırıltı sebebiyle -folk, blues, caz, kelt ve soul türlerinin bir karışımı gibidir- rock`n roll tarihinin en farklı ve etkileyici vokalistlerinden biri kabul edilir.  

Hayranları tarafından "Van The Man" olarak anılan Morrison, ilk çıkışını bir Kuzey İrlanda grubu olan Them`in solisti olarak yaptı. 1964`te hit olan parçaları "Gloria"`nın kazandığı başarının birkaç sene sonrasında grubu terk eden Morrison, o günden beri solo kariyerine devam ediyor. Morrison`un bu albümü BBC kanalına özel çıktığı turundan Londra`da kaydedilen şarkıların ilki hem Cd hem de Plak formatlarında hayranlarıyla buluşuyor. 

Sanatçının albümündeki ilk turunda kaydedilen şarkılar ilk çıktığında dünyadaki bir çok dinleyici Morrison`a hayran kalmış ve sanatçı müzik piyasasındaki sağlam yorumunu dinleyicilere bir kez daha kanıtlamıştır. Albümün kayıtlarının düzenlenmesi ve yeniden kaliteli bir şekilde dinleyiciyle buluşmasını sağlayan müzisyen ise Guy Massey`dir. Sanatçının genellikle Amerikan soul müzik ve R&B etrafında şekillenen müziği yepyeni bir akım oluşturdu ve bu iki tarza birlikte "Kelt Soul" dendi. 

DİSK 1 
1. Ain`t Nothin` You Can Do 
2. Warm Love 
3. Into The Mystic 
4. These Dreams Of You 
5. I Believe To My Soul 
6. I`ve Been Working 
7. Help Me 
8. Wild Children 
9. Domino 
10. I Just Want 
To Make Love To You 

DİSK 2 
1. Bring It On Home To Me 
2. Saint Dominic`s Preview 
3. Take Your Hand Out Of My Pocket 
4. Listen To The Lion 
5. Here Comes The Night 
6. Gloria 
7. Caravan 
8. Cyprus Avenue