info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.8106
Dolar Satış
:
32.8698
Euro Alış
:
35.5656
Euro Satış
:
35.6297
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Çocuklar İçin
Sanatçı
Fazıl Say
Yapım
2016 - Türkiye
Fazıl Say`dan Yeni Albüm: "Çocuklar İçin" 

Fazıl Say`ın yeni albümü "Çocuklar İçin" Ada Müzik etiketiyle dinleyici ile buluşacak. "Çocuklar İçin" albümünde Ahmed Adnan Saygun, İlhan Baran, Muhiddin Dürrüoğlu ve Fazıl Say`ın eserleri yer alıyor. Fazıl Say`ın, 2015`de aktif olarak çalışmalarına başladığı ve uzun zamandır hayalini kurduğu bir proje olan, farklı konseptlerde Türk Bestecileri`nin eserlerine yer verilecek Türk Bestecileri Serisi`nin ilk çalışması olan "Çocuklar İçin" albümü Selen Öztürk`ün anlatımı ile çocuklar ve sanatseverler ile buluşuyor. 

Fazıl Say`ın metni ve Selen Öztürk`ün anlatımları ile çocuklar için eğitici ve eğlenceli bir projeye dönüşen albümde her eserin öyküsü öncelike Selen Öztürk tarafından seslendiriliyor ve eserlerin mini hikayelerine yer veriliyor. Her hikayenin ardından ise solo piyano eserleri yer alıyor. Albüm kapağında yer alan ve Kumru Say`a ait olan at çizimi ise albüm tasarımı ile bütünleşen bir yapıyı çocukların beğenisine sunuyor. Buna ek olarak ise albüm kitapçığı içinde yer alan diğer çizimler ise çocuklara boyama yapma imkanı sunuyor. 

Çocuklar İçin albümü ile ilgili çalışmalarda çeşitli platformlar üzerinde çocuklar ve ebeveynler ile buluşacak olan Say albümün tüm görsel içeriğini de özel Çocuklar İçin sayfasından sunuyor.