info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
Dolar Satış
:
Euro Alış
:
Euro Satış
:
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Fantasia
Sanatçı
Alliage Quintett & Sabine Meyer
Yapım
2016
Alliage Quintet grubunun kurucusu Daniel Gauthier'dır. Onun yanında klasik saksafonda ona birbirinden yetenekli 4 isim daha eşlik etmektedir; Magdalena Lapaj ( Polonya) , Asya Fateyeva (Ukrayna) tenor saksofonda Sebastian Pottmeier (Almanya) ve piyanoda Koreli Jang Eun Bae.. 

Grup Asya ve Avrupanın bir çok yerinde konserler verdi ve Rheingau Music Festival ve Lucerne Festival gibi dünyaca ünlü festivallerde sahne aldı. Kariyerlerinde dünyaca ünlü bestecilerin eserlerini yorumlamışlar ve iki kez echo klasik ödülünü kazanmışlardır.  

Sabine Meyer, dünyanın en ünlü enstrümantal solistlerinden biridir. Solist olarak kariyerini devam ettirmesinin yanında Berlin Flarmoni orkestrasında da uzun yıllar görev almıştır. Sanatçı Japonya ve ABD'de ve Avrupa'nın yanı sıra Brezilya , İsrail, Kanada, Afrika ve Avustralya'da konserler vererek müzikal bilgisini tüm dünyada tanıtmaya çabalamıştır. Mayer" Academy of Arts Hamburg " üyesidir , " Niedersachsen Ödülü " , " Brahms Ödülü " ödülüne layık görülmüştür ve sekiz " Echo Klasik Ödülü " almıştır. 2010 yılında Fransız hükümetinin dekorasyon " et des Lettres Chevalier des Arts " aldı . 1993 yılında Lübeck Hochschule für Musik bir profesörlüğe atandı. 

Grup bu albümde de her zaman olduğu gibi adeta"hikaye anlatıcılığı" yapıyor. Sabine Mayer'in de eşlik etmesiyle kendinizi oldukça fantastic bir dünyanın içinde bulacaksınız!